marime text:

Trei fete de scoala primara isi toaca in bataie o colega, in sala de clasa/ VEZI VIDEO

Trei fetite de 12 ani au aratat o cruzime de neimaginat atunci cand si-au luat la bataie o colega de clasa.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Au lovit-o brutal cu picioarele in cap, cu pumnii si au tras-o de par, in timp ce fata tipa si implora sa fie lasata in pace.

Tot incidentul, petrecut intr-o scoala primara din Vietnam, a fost filmat de o alta colega cu telefonul mobil.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



alexandra (2013-03-08 14:11:04)
eu daca as fi fost acolo sa mor eu ca le omoream pe alea care o batut-o pe bita fetita le-as fi bagat in inchisoare in locul fetitei aceleia
raspunde »
Un prieten (2012-06-12 14:47:42)
@tip: Gloante in fata scolii in Vietnam? Nu stii ce vorbesti... Oricum daca as fi tata si as vedea asa ceva, cred ca le omoram pe fetele alea 3 fara sa ma mai gandesc la consecinte...
raspunde »
Zeus (2011-12-08 21:57:06)
Sunt ingrozit de ce am vazut incredibil la 20 de ani le vezi cu AK47 in mana :(
raspunde »
tip (2011-06-21 20:03:35)
daca erati voi va kkati p voi tacetzi drq din gura ca nici nu ieseatzi bn pe poarta scolii si va umpleau aia de gloante daca va luati de ele;)ma ai drq toti suntetzi viteji cu degetele pe tastatura...
raspunde »
eu (2011-06-20 17:17:52)
tare :))) daca eram acolo si ma bagam intre ele nu mai ramanea nimic :))) .... prea multe desene violente in ziua de azi ..
raspunde »
Dragosh (2011-06-17 19:33:15)
Prea mult Naruto strica .
raspunde »
And (2011-06-16 15:18:08)
FUTULE-AN ****** MAMII LOR .. Daca eram tatal saracei fete .. le luam si le radeam in cap dupa care le dadeam atata bataie cata nu au mancat in viata lor .. Astea-s distruse mintal .. is plecate de pe fix de mici .. VAI DE VIATA LOR .
raspunde »
anonim (2011-06-10 20:51:50)
as face un lagar in vietnam si v`as extermina
raspunde »
»rokkks. (2011-06-04 22:22:40)
Mamă, dacă eram şi eu prin preajmă, alea nu mai aveau tupeu nici să se uite la fata care îşi ia bătaie.
raspunde »
lixerecords (2011-06-03 21:18:15)
PFF daca eram cu astea in clasa nu apucau sa de-a o palma . Cata bataie le dadeam eu daca eram acolo.Numai pumni in gura si picioare ,sa fi vazut si ele cum e sa fi batut asa de brutal!
raspunde »