marime text:

Trei chinezi inghesuiti pe un scuter, SPULBERATI de o masina! VIDEO

Imagini socante in China, unde neatentia a dus la un grav accident de circulatie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Trei chinezi s-au inghesuit pe un scuter cu care au iesit in strada fara sa se asigure. Au fost izbiti in plin de o masina. Unul dintre ei e a fost mai norocos si s-a ridicat imediat. Ceilalti doi au murit la impact. Niciunul nu purta casca.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Shoky (2011-09-14 21:42:22)
"HOLYSHIT" 3 iepuri dintr-o lovitura il felicit :)))))))
raspunde »
gabi (2011-09-14 14:33:03)
@ Me.A. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Adevarul e ca prostia se plateste. Nu am permis, invat pt asta, dar nu ii inteleg pe asta care nu zic, ca sunt scuteristi sau folosesc moto, dar iti dai seama ca mereu iau partea celor care au accidente de pe scuter sau moto. In acest video, precum si in restul, e CLAR 100 ca e vina celor 3, ma rog, cel care avea mana la acceleratie si ghidon :). Pai nu trebuie sa sa cedezi trecerea?, nu trebuie sa te asiguri ca poti intra in intersectie? Ce treaba ai tu ca ala depaseste viteza, sau pe ce banda umbla? Tu mereu ai grija de tine, de viata ta. Pacat ca este vorba de o viata de om, in acest caz 2. indisciplina in trafic costa mult.
raspunde »
andrei (2011-08-20 12:40:57)
parca imi pare mai rau cand calca un caine;)))
raspunde »
hann (2011-07-02 20:30:35)
Bah si aia 3 prosti ca s-au urcat toti pe scuter, dar si ala cu masina un prost si mai mare .... pai cred ca avea ce putin 120 km/h .
raspunde »
Me A. (2011-06-27 15:45:40)
3 dintr-o lovitura :)) au mai ramas 1,339,724,849.
raspunde »
mda (2011-06-05 08:26:49)
Bha waza, fake este mama ta, mai stii sa scrii altceva decat fake?
raspunde »
Waza (2011-06-04 09:20:17)
fake : se vede ca masina trece prin fata lor ! E un efect sa para zdrobiti
raspunde »
alex (2011-05-04 22:59:46)
Ia spart sa moara mama:))))) prostia se plateste......cam scump uneori
raspunde »
RDS (2011-01-18 23:34:08)
tampiti rau mai sunt asiatiki astia .......se vede in filamare dupa ce ii loveste masina ca cei de pe motoreta niki makar nu opresc sa vada care este situatia.......dau dovada si de nesimtire totala...........a avut si ala cu masina o viteza de toata imaginatia...........apai de prostia costa si cu MORGA!!! :-|
raspunde »
mimi (2011-01-18 04:10:57)
de ***** :))) ce sparti erau :))
raspunde »