marime text:

Traficant de droguri interogat si EXECUTAT in fata camerei, de concurenta - VIDEO SOCANT

L-au impuscat in cap dupa ce au aflat de la el tot ce i-a interesat. Asta au facut membrii retelei de traficanti de droguri "La Familia" cu un ostatic, membru al unui cartel concurent - "Zetas".
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Au aflat pentru cine lucreaza si ce anume facea in cadrul organizatiei si apoi l-au exterminat.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



mariusstefan (2014-12-23 17:58:44)
Voi nu mai aveti video-uri ”disponibile”?
raspunde »
Ionuţ (2010-11-04 16:56:44)
Nu m-aş muta în America de sud sau centrală în viaţa mea după ce am văzut ce e acolo. E jale mare, atât în Brazilia, Columbiam de Mexic nici nu mai zic :|
raspunde »
cosma (2010-10-25 23:05:16)
100% Era mexican dupa accent . inainte sa-l execute a spus ca obiectivul lui era sa omoare pe seful de la familia cu ajutorul...pac
raspunde »
eu (2010-10-25 21:31:20)
daca ati inceput cu executii , trebuie sa bagati si niste decapitari sa fie totu frumos
raspunde »
unknown (2010-10-25 20:32:04)
in columbiana vb 100 %
raspunde »
ionut (2010-10-25 19:53:13)
nu e nici in mexic, va asigur ca e in columbia(dupa accent)si daca e vreun cunoscator pe aici- barbatul din video e din valle del cauca, cunoscut. eu zic ca la noi in rom inca nu e asa grav ca pe acolo. oricum, pacat de columbia si columbieni. columbia e o tara extraordinar de frumoasa.
raspunde »
alex (2010-10-25 18:51:17)
oameni fara frica de Dumnezeu...ce mai sunt frati cu Dracul
raspunde »
m&m (2010-10-25 16:03:10)
ce nu crezi frate. am un prieten care locuieste in mexic, roman de fel, si mi a zis ca e jale la ei. Se omoara bandele intre ei; cica la ei daca nu opresti la somatia politiei fie in trafic sau oriunde vrei trag la liber. dar in schimb mi a zis ca pe strada, transport public etc nu miauna nimeni ca le noi, nu cersetori, nu nimic. Cica oamenii curati, nu ca in romania.
raspunde »