marime text:

Teribilism periculos. Merge pe contrasens pe autostrada, cu politia pe urmele lui. VIDEO

Adunati pentru o cursa ilegala de masini, pe marginea unei autostrazi, mai multi tineri se distreaza copios ca unul din ei a cazut in plasa politistilor. Tanarul merge cu o viteza uimitoare si intra pe contrasens, pe o autostrada foarte aglomerata.
Teribilism periculos. Merge pe contrasens pe autostrada, cu politia pe urmele lui. VIDEO

Pentru ca a vrut sa scape de politistii care se aflau pe urmele lui, tanarul a profitat de banda care separa cele doua sensuri de mers si a ajuns pe contrasens, mergand cu spatele.
 
In timp ce tinerii de pe margine se distrau copios pe seama pataniei tanarului, acesta se lupta sa scape de masina de politie care il urmarea.
 
In cele din urma cei care au abandonat lupta au fost politistii, pentru ca au considerat ca aceasta cursa este prea periculoasa pentru ceilalti participanti la trafic. Masina tanarului a fost gasita abandonata cativa kilometri mai departe.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



aha (2011-07-17 23:44:08)
llollll!!!
raspunde »
@zio (2011-07-17 19:22:41)
sper si eu sa nu intalnesc astfel de cazuri in timp ce conduc, indiferent daca sant cu familia sau nu...nasol ca lumea se bucura cand vede asa ceva...avortati...
raspunde »
zio (2011-07-08 09:47:52)
Eu sper ca nici unul din cretinii astia care rad pe margine sau care-i lauda fapta prin mesaje, sa nu se intalneasca cu idiotul pe autostrada la 120-130 km/h si sa fie si cu familia in masina. Sa vad atunci daca ii mai umfla rasul sau il mai lauda. Dar la ce poti sa te astepti de la niste retarzi.
raspunde »
hotu (2011-07-08 02:47:43)
Bravo lui..Sofer omu'.Nota 10
raspunde »
haaaaaaa (2011-07-07 22:23:20)
si eu eram pe malul santului la un gratar!
raspunde »
jyhj (2011-07-07 16:18:31)
conteaza ca a scapat =))
raspunde »