marime text:

Taxi rasturnat in intersectie, dupa un accident. Vezi cine a fost de vina! VIDEO

Accident spectaculos, produs pe o sosea din Rusia, unde un taxi s-a rasturnat, dupa ce a fost izbit de o masina care avea montata o camera de bord. Imaginile arata cine este de vina pentru producerea coliziunii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Desi initial pare ca forteaza semaforul, soferul autoturismului este cel care trece pe "verde".

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



bach (2011-06-08 18:14:19)
masina care filmeaza a trecut pe galben (vedeti filmarea).....si parerea mea este ca taxiul a trecut pe rosu. Pentru ca nu putea avea ambele masini "verde". In fine, ideea e ca fiecare dintre noi mai treceme pe galben, fie la inceputul sau finalul secundelor. Cel mai indicat este sa ne asiguram pentru ca "prosti" vor fi intotdeauna...dec, WATCH OUT !
raspunde »
melc (2011-06-08 10:11:23)
@eu uita te mai bine ca si asa sigur esti prost :) taxiul a trecut pe "rosu", uita te cum intra dubita in intersectia aia( uita te la cei din fata lui sau pus in miscarea exact la galben)
raspunde »
eu (2011-06-07 21:52:56)
pai asta care a lovit avea rosu ,unde **** mea vedeti voi ca ala cu taxiu e vinovat,cand si pe o parte si pe alta toate masinile s oprite...poate omu avea viteza c vreai sa omoare oameni in masina cu frana
raspunde »
alex (2011-06-07 18:54:15)
si asta care a dat in ala cu transitu a fost de vina ca intrat pe galben spre verde si ala cu transitu a fortat galbenu spre rosu.. asta e graba strica treaba
raspunde »
Alin (2011-06-07 18:43:36)
amandoi is de vina ca nici unu nu so uitat macar sa vada daca vine ceva
raspunde »
sergyuu (2011-06-07 18:26:26)
taxiul e de vina ca nu a semnalizat cred ca a meritato
raspunde »
taxi (2011-06-07 16:53:34)
Taxiul e de vina!!
raspunde »