marime text:

Tanara omorata in bataie de parinti, care incercau sa o exorcizeze!

O tanara de 25 de ani a fost batuta pana a murit, in ziua de Craciun pe stil vechi, de catre parintii sai care credeau ca astfel o exorcizeaza, a precizat, joi, comitetul de ancheta de la Parchetul din Voronej, o localitate aflata la 600 de kilometri de Moscova, informeaza AFP.
Tanara omorata in bataie de parinti, care incercau sa o exorcizeze!

"Tatal si mama au obligat-o sa inghita aghiazma inainte de a incepe sa o loveasca cu mainile si picioarele, cauzandu-i numeroase rani care au dus la moartea victimei", se arata intr-un comunicat, citat de AFP.

Potrivit agentiei de presa rusesti Interfax, sora victimei a sunat ambulanta, dar tanara era deja moarta.

Parintiii au fost arestati preventiv in asteptarea unei expertize psihiatrice si sunt acuzati de "lovituri cauzatoare de moarte".


 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Vlad (2011-12-29 01:32:06)
montanadianam, sa incepem asa, exorcizarea e un ritual important pentru persoane posedate de demon, diavol sau satana si pentru parinti lor care nar suporta ca fii lor sa fie posedata de mare rege ale tuturor relelor ! Si este o dovada ca sa arati marea putere a lui dumnezeu!
raspunde »
montanadianam (2011-01-23 10:41:49)
saracaa....dar ce inseamna exorcizeze:D:D
raspunde »
gabby (2011-01-18 08:55:42)
ba vasile u esti handicapat se vede ca esti un taran comunist dc tii cu dereglati aia de parinti ..cum m.m sa omori un om ca cik ar fii bantuint sau blestemat sau pe *** era ala ..ba voi astia care ati trait inainteanoatra sunteti moolti niste oameni inculti si dp parerea mea voi ziceti ca suntem inculti doar ca voi nati avut tot ce avem noi akm si facetiz astea in semn de razboi asa ca tineti fleanca dc esti taran prost care a intrat in civilizatie ca o sa fi dat usor joc stai linistit
raspunde »
Tudor (2011-01-17 23:16:49)
Asta se intampla cand fumezi prea multe cacaturi de la shop...daca fumau ceva ,,bun" o scuipau pana iesea demonul din ea!:))
raspunde »
**** your God (2011-01-15 05:53:55)
Toti cre(s)tinii care ii sustineti pe acesti criminali meritati sa muriti in chinuri. Sa vi-l *** in gura pe dumnezeu, in cazul ca cacatul asta exista.
raspunde »
Judas Priest (2011-01-14 09:59:37)
Religia ...cea mai nenorocita inventie.....Parinti inculti si idioti....Cand trec prin fata bisericilor scuip in dreptul lor....
raspunde »
vasile (2011-01-14 07:23:35)
Nicoleta, te inseli, voi tinerii, din ziua de azi, "GENERATIA PRO" meritati impuscati in cap. Majoritatea sunteti necrescuti, nesimtiti, lipsa cei 7 ani de acasa.
raspunde »