marime text:

Tanara DEZBRACATA si BATUTA de politisti, in celula - VEZI VIDEO

Englezoaica Stephanie Rutter, de 25 de ani, a fost retinuta de politie dupa o cearta cu iubitul ei. Dusa la sectie, tanara a ripostat. Politistii au “linistit-o” printr-o metoda absolut scandaloasa si extrem de dura.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Tanara a fost batuta de patru ofiteri de politie – doi barbati si doua femei – apoi dezbracata, legata de picioare si maini si abandonata pe podeaua unei celule.
 
Tanara a povestit ca avea fata acoperita de sange si a fost convinsa ca va muri.
 
Ea i-a reclamat pe cei patru politisti, iar condamnarea acestora este aproape sigura, mai ales ca avocatii ei au procurat inregistrarea facuta de camera de supraveghere din celula, in care sunt foarte clare toate faptele politistilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



hadrian (2012-08-22 03:02:42)
frati mei nu vreau sa fiu rau dar pedeapsa capitala incepe sa fie din nou ceruta de societate , si sunt perfect de acord
raspunde »
edward (2011-05-24 15:43:10)
in locul ei plateam pe cineva sa ii jupoaie de vii sau o faceam chiar eu.
raspunde »
gabytza23 (2011-03-03 11:25:29)
nu imi vine sa cred...doamne prin ce chinuri cred ca trecut saraca fata...mi s-a pus un nod in gat.
raspunde »
addy (2011-02-07 14:20:44)
toti prostii care nu sunt in stare sa fac o facultate se fac politisti deasta se intampla lucruri dinastea nu o sa vedeti niciodata un ofiter cu academia de politie facand lucruri dinastea.un an jumate de scoala de sub ofiter si deja se cred stapanii lumii aplica legea cum vor ei.nu am nimik cu ofiterii superiori aia au scoala in schimb ****** astia mici se cred zmei rupetiile capu
raspunde »
xp (2011-01-05 12:34:06)
Politistii ar merita sa fie impuscati.Chiar asa sa te porti cu un detinut?Barbarie sau sadism sexual mai mult.Vai mama lor de POLITISTI de 2 BANI.
raspunde »
faraon (2011-01-01 15:39:28)
mah fratilor nici chiar asa ......dao-n coloa de viatza mah
raspunde »
Scorpion (2010-12-13 16:56:41)
Si se mai intreaba lumea de ce suntem asemanati cu animalele. Nici cu animalele nu ar trebui sa fim asemanati ci cu monstrii
raspunde »
@h (2010-11-14 17:02:22)
Domnule h,ce intelegi tu prin ''a opus rezistenta'' ,cand tipa era deja in celula?Oricum,mie mi..ar placea sa vad 4 tipi pe tine umplandu-te de sange in timp ce unul sta pe tibia ta cu bocancii in timp ce tu te zbati sa nu te inneci in propriul sange si sa nu mori...ar fi frumos..
raspunde »
Sentrix (2010-11-04 21:47:45)
unde o bate baaaaaaaaaaaa ca eu nu vad nicio secunda in care sa ia macar o palma ? Iar o stie de Cacao !
raspunde »
h (2010-11-04 14:36:42)
pai daca a opus rezistenta... mi se pare normal. nu a fost lovita doar a fost imobilizata. asa ar trebui sa se faca si la noi.
raspunde »