marime text:

Stiai POANTA CU GRENADA? Un militar american isi baga in sperieti colegii! VEZI VIDEO

Soldatii americani aflati in Irak au timp si pentru distractii, chiar daca simtul umorului le-a devenit oarecum morbid. Un militar s-a gandit ca ar fi amuzant sa le joace o festa colegilor dintr-un vechicul blindat si a aruncat o grenada de jucarie inauntru.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Din fericire, colegii au gustat pana la urma gluma, chiar daca pe moment au intrat in panica.

"Am inregistrat totul", s-a laudat glumetul.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cuiu' (2010-12-28 19:48:50)
@Deci! deci esti un pic tampit?! nu ai vazut cum s-au aruncat sa o caute?!(uita-te la tipu' care-i la volan) asta e oarecum impotriva firii si orice om normal fuge de chestii din astea... numai prin antrenament poti sa-ti invingi automatismele alea care vin din instinct. Era si mai tare daca-i mai lasa un pic.... s-a dat de gol cand a inceput sa rada. Super tari flacaii...
raspunde »
Rommel (2010-12-28 11:15:57)
Cele mai bune glume sunt alea proaste :))))
raspunde »
cristian (2010-12-28 07:29:46)
ce prosti =)))
raspunde »
dya (2010-12-28 02:09:02)
Crazy american soldiers.This is not a funny joke:(((
raspunde »
Vlad P (2010-12-27 20:34:14)
Cand pierzi simtul umorului nu mai ai nimic. :) Super tare.
raspunde »
Ieseanu (2010-12-27 19:39:08)
O faza asemanatoare am facut in armata, cand eram la tragere cu grenada. Toti eram asezati in transeu, in sir indian, unul in patele celuilalt, cu casti din otel pe cap, asteptand sa intram in groapa de unde aruncam cu grenada. La fiecare explozie se auzeau schijele zburand prin aer. Asa ca am luat o piatra si , la urmatoarea explozie am dat cu o pietricica in casca celui din fata. Sa-l fi vazut cum s-a pus pe burta de frica, crezand ca l-a atins o schija. Asta era fain de filmat, dar in 1995 nu existau camere mobile ca acum.
raspunde »
centu (2010-12-27 17:40:40)
asta da gluma :))
raspunde »
Evil (2010-12-27 12:00:45)
Las' ca vine si aia adevarata ;)
raspunde »