marime text:

Statea 20 de ore pe zi in dus, dar a murit deshidratata! Vezi o poveste INCREDIBILA!

Politistii englezi au arestat un cuplu a carui fiica era atat de speriata de microbi incat statea in dus 20 de ore pe zi. Batranii sunt acuzati de uciderea fetei.
Statea 20 de ore pe zi in dus, dar a murit deshidratata! Vezi o poveste INCREDIBILA!

Ken Hancox are 76 de ani si este acuzat alaturi de sotia sa de uciderea fiicei lor, Sam. Fata de 40 de ani a fost gasita cazuta pe un scaun, moarta din cauza deshidratarii, dar si din cauza unei infectii de piele.

Marion Hancox, mama fetei, a povestit ca aceasta a parasit doar o data casa in ultimii 18 ani din cauza unei obsesii legata de microbi.

"Era mereu ceata la noi in casa din cauza dusurilor ei. Totul trebuia sa fie impachetat. Cand Ken mergea la cumparaturi, trebuia sa-si schimbe hainele inainte sa se intoarca sau sa mearga prin casa in chiloti. Uneori fiica noastra ne punea sa ne ardem hainele cu care am fost afara"

Cei doi batrani spun ca Sam n-a mai vrut sa manance dupa ce Ken s-a operat in aprilie, de teama ca tatal sau sa nu fi adus acasa microbi din spital.

Ancheta politiei in acest caz continua.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



axel (2011-02-11 20:15:27)
alenicol, tu chiar gresesti, au zis bine fata chiar daca avea doar 40 de anisori.....citeste mai cu atentie stirea, ea nu a mai iesit din casa de 18 ani, in concluzie e fata mare daca ma intelegi :)) cred ca vibratorul si-l tinea bagat in spirt :D
raspunde »
nume (2011-02-09 09:07:16)
ce tampitaa..!! obsedata de microbi..*** trebuia s`o duka la un psholog..!!
raspunde »
Alexa (2011-02-08 23:20:56)
Aia avea 40 de ani si cred ca era bolnava la cap Parintii ei nu sunt vinovati
raspunde »
jiji (2011-02-08 21:40:33)
pai ce sunt vinovati parintii daca aia era bonlava......bine ca s-a dus....chiar ca consuma apa degeaba...mai ales ca in anglia e gratis apa....
raspunde »
dee (2011-02-08 20:06:20)
cel mai probabil fata suferea de tulburare obsesiv compulsiva. E o boala foarte chinuitoare daca nu e tratata...
raspunde »
terminatilor (2011-02-08 18:59:41)
ba da voi lasati comentarii aiurea in loc sa va ganditi ca batranii au tzinut-o sechestrata atatia ani si asta e vrajeala lor ca facea 20 de ore dus si ca avea obsesie pentru microbi mai si zice ancheta continua deci clar nici aia n-au crezut aberatzia asta.
raspunde »
Ion (2011-02-08 18:53:56)
Parintii sunt de vina in cazul in care ia bagat in cap cand a fost mica ca peste tot sunt microbi uuite ce poti ajunge atunci cand esti indoctrinat cu ceva.Atentie la asffel de boli psihice.In filmu K-pax inca exista un caz in care un negru povestea despre virusii de afara.Eu zic ca este o dereglare psihica indoctrinata de idei neadevarate.Daca nu am putea sa ne protejam de microbi de pretutindeni in momentul de fata nu existam.Trebe sa te speli da sa nu faci exxces cand creierul o ia pe ulei sar putea sa fie si vina unor substante din mancare (euri)sau alte substante tohsice nerecunoscute..Sa traiti bine(Daca puteti).
raspunde »
sergyuu (2011-02-08 18:30:45)
ce femeie nenorocita, bine ca a murit consuma apa degeaba!
raspunde »
alenicol (2011-02-08 17:33:41)
"Fata" de 40 de ani?? Corectati-ma daca gresesc, dar la 40 de ani nu mai esti fata de mult!!
raspunde »
George (2011-02-08 16:44:19)
Si voi sunteti niste moderatori de 2 bani cei care permiteti sa apara mesaje ca ale lui loolq pe site.
raspunde »