marime text:

Soferul unui SUV furat moare pe loc, dupa ce intra in plin intr-un autobuz! IMAGINI SOCANTE

Un barbat care gonea cu politistii pe urme n-a avut nicio sansa, in momentul in s-a ciocnit frontal de un autobuz, in Austin, statul american Texas. Oamenii legii erau pe urmele lui dupa au surprins o tranzactie cu droguri, la un motel.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Dupa ce au verificat numerele de inmatriculare ale Jeep-ului pe care suspectul il conducea, agentii au realizat ca este furat.

Paul Thomas Ray (43 de ani) a murit pe loc, in timp ce femeia aflata la volanul autobuzului a fost doar ranita. Ea are o experienta de 18 ani.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



SUV/Reflex (2011-09-06 01:16:11)
Retarzii chiar stiu sa foloseasca un calculator si sa intre pe internet??? Unul o da in bara cu X5-ul, iar altul cu ... reflexele ... :))
raspunde »
police (2011-06-24 16:52:30)
ba da prost esti bha sergyuu unde vezi tu bordura? :)) am ras de m-am c**** pe mine la comm-ul tau... e ce vreti? se mai trezesc si fraieri de astia care fac pe desteptii =)):)):)):)):))
raspunde »
vip (2011-02-16 20:52:59)
ba ala nici nu e x5 cred ca e o masina daia din china sau cine stie vreuna japoneza .. si x5 este suv :)) normal .. si nu prea e bordura si iti zic eu ca poti sa ai 100 de ani de experienta la viteza care o avea ala nu aveai cum sa te feresti ...
raspunde »
dinamovistuq (2011-02-16 18:09:14)
bine ca a fost un autobuz si nu a fost o masina mica...va dati seama mureau niste oameni nevinovati...asa intr-un autobuz e greu sa i se intample ceva...poate doar sa intre un tir in el sa pateasca ceva
raspunde »
adi (2011-02-16 14:19:17)
ba da orb esti..unde p...a mati vezi tu bordura pe mijlocul drumului..cat de orb trebuie sa fi,in plus mai si comentezi aiurea..si mai e un tampit,cica ce reflex..poi ce ai vrut sa sara de pe pod..mai si comentati aiurea..tarani penali ce sunteti
raspunde »
mexes (2011-02-16 13:59:23)
cica se loveste de bordura ....eu cred ca esti tu lovit putin :P
raspunde »
cristi (2011-02-16 13:48:04)
aia are 18 ani de experienta? nu mi se pare la ce "reflexe" are
raspunde »
LOL (2011-02-16 13:06:12)
sergyuu, esti prost de mori. Cica BMW X5 nu e SUV... =)) Atunci ce ****** ma-tii e, coupe?
raspunde »