marime text:

SOCANT: Barbat ucis de animalul de companie ... o COBRA IMPERIALA! VIDEO

Scene de groaza intr-un apartament din Thailanda, unde cadavrul unui norvegian a fost gasit dupa 3 zile de la moartea acestuia. Principalul suspect este chiar sarpele pe care barbatul il tinea in apartament.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Politia thailandeza acuza o cobra pentru moartea lui Per Christian Lindgard, un norvegian de 60 de ani ce a fost gasit mort in apartamentul sau din Pattaya, o statiune aflata la 100 de kilometri de Bangkok.

Cobra lunga de 1 metru a fost gasita langa cadavrul barbatului, despre care politistii cred ca a fost muscat in timp ce dormea. Lindgard a mai fost tratat pentru muscaturi de cobra in trecut si locuia de 6 ani impreuna cu sarpele.

Politistii au eliberat cobra in salbaticie.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



crimme (2011-07-05 07:34:08)
Bagamiash pl in ei serpi coai .. sa stai cu ditamai cobra ! :-j .. Oameni care nu judeca ... serios.
raspunde »
animalprotector (2011-07-01 15:30:38)
dai omor dai omor asa patesti daca iei animale salbatice di habitatul lor lasati-le in pace pe saracele animale
raspunde »
blablabla (2011-04-06 18:57:11)
la 01:17 ala e coiu ?:O
raspunde »
ramona (2011-01-25 01:08:16)
din pacate cobra imperiala are un venin al doile-a ca putere dupa cel al taipanului.daca a fost gasit abia dupa 3 zile intrase deja in putrefactie fiind cangrenat tot si umflat din cauza muscaturilor repetate.sa-ti alegi ca animal de companie un sarpe atat de periculos mi-se pare ca-ti cauti de bunavoie moartea.
raspunde »
lol (2010-12-08 23:02:51)
ce sa le faci...inapoiati care pt ei sarpele e ceva sacru....daca sunt inapoiati lasa-i sa moara
raspunde »
cristian (2010-12-08 19:11:40)
eu unul cred k e o papusa sau manekin cum vreti sa_i ziceti in pat e prea umflat omul ala
raspunde »
robi (2010-12-08 00:16:11)
o cobră imperială cu al său venin ucide fulgerător mai ales cum s-a umflat tipul, thailandezi consideră șarpele un fel de zeu sau unii din ei, știa omul cât de periculos e șarpele ăla dar na, unii cred că e normală viața trăită așa
raspunde »
vuss` (2010-12-07 21:17:05)
da ce se distreaza anchetatorii :))
raspunde »