marime text:

Sinuciderea unei femei prin metoda SARPE - cea mai macabra poveste pe care ai auzit-o vreodata!

O mare iubitoare de reptile din New York a ales sa-si puna capat zilelor intr-un mod cumplit: femeia de 56 de ani s-a lasat muscata de un mamba negru, al carui venin a ucis-o in 20 de minute.
Sinuciderea unei femei prin metoda SARPE - cea mai macabra poveste pe care ai auzit-o vreodata!

Aleta Stacey, proprietara a 75 de serpi, a fost gasita moarta in casa duminica noapte. Daca in prima faza s-a crezut ca este vorba de un accident, politistii si-au dat seama la o privire mai atenta ca a fost sinucidere.

Sarpele fusese eliberat premeditat din terariul lui. Chiar daca ar fi fost un accident, femeia ar fi avut timp sa sune la urgenta si sa fie salvata. Veninul unui mamba negru omoara un om in aproximativ 20 de minute, iar victima este constienta pana in ultimul moment.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ShIfT (2011-08-27 12:10:32)
ce mai conteaza dak baba a crapat?sa fie sanatoasa:)
raspunde »
tzk (2011-07-30 21:23:31)
Un primul rand salut in al-2-lea rand mai lasati polemica asta mai moale sa sinucis pentru ca a fost slaba de inger sau crescand serpi ia iubit atat de mult si a fost atat de turbata incat si-a dat viata numai sa simta 20 minute acea otrava in ea o sa o manance iadul cat despre restul Domnul sa va binecuvanteze !!!!
raspunde »
sorin (2011-07-30 20:54:15)
e socant dar as dori sa ma abat un pic de la subiect pentru a va intreba cum as putea sami fac cont pe acest sait va pot lasa adresa de mes k sami puteti trimite un mesaj
raspunde »
DiviAna Diana (2011-07-30 02:05:57)
Pacman! nu intelg dc te iei de Laura :))! Am impresia ca singuru "fara imaginatie" de aici esti tu. Si da ii un mare pacat ca tu sa iti iei viata.. D-zeu ti`a dat`o ca u sa o traiesti in cel mai frumos mod posibil, chiar daca unele probleme ne coplesesc cateodata.. cu ar fi ex. dat de tn: CANCER... crezi ca D-zeu nu te`ar putea salva in ultima clipa? Pune mana si mai citeste Biblia, sau macar daca nu o faci :) nu mai vb. aiurea. cius!!
raspunde »
Pacman (2011-07-20 15:20:56)
Laura, vorbesti fara sa ai minima imaginatie sa-ti inchipui nenumarate scenarii in care nu poti rezolva o problema.De exemplu un cancer in faza terminala. Adica vreo 6 luni de durere, tratamente si alte proceduri neplacute. Si apropo: Nu e nici o jignire adusa lui D-zeu.Sunt oameni care au fost impuscati de 5 sau 6 ori si au supravietuit.Sa spunem ca asa a vrut D-zeu.Daca D-zeu e de acord, mori si de la o intepatura de albina.Lasa-ti dracului pretentiile ca , cunoasteti ceva despre D-zeu sau despre ce vrea el.
raspunde »
Laura (2011-07-13 11:55:30)
De ce dintre toate metodele de sinucidere cunoscute a ales-o pe cea mai macabra? Bun, s-a omorat, s-a omorat, dar de ce s-a omorat? Eu una nu pot intelege de ce oamenii din lumea intreaga decurg la acest gest disperat pentru a-si rezolva toate problemele pe care le au, cand mai sunt si alte moduri de a le rezolva, fara sa se omoare, sau poate ca pe moment a crezut ca asa este cel mai bine pentru ea daca isi pune capat zileleor. Este ingrozitor si oribil ceea ce a facut, si o jignire adusa Lui Dumnezeu, care tia dat viata nu ca sa ti-o iei tu, dar asta este pana la urma. Eu voi uri intotdeauna! Pacat de ea!
raspunde »
Daniel (2011-06-21 02:10:20)
Sincer, nu e cea mai macabra... am mai auzit si de cleopatra...da bineinteles ca astea's titlurile de la media pro.
raspunde »
unu.. (2011-06-21 00:58:02)
sebi-mamaba negru ii al doilea sarpe veninos ca lungime dupa cobra regala ajungand si pe la 4 metri.
raspunde »