marime text:

Si-a sfartecat o artera cu un bisturiu ca sa scape de acuzatiile de abuz sexual

Un doctor britanic renumit la nivel mondial si-a luat viata cu propriul bisturiu la cateva ore dupa ce a fost arestat sub acuzatia de abuz sexual asupra unei colege.
Si-a sfartecat o artera cu un bisturiu ca sa scape de acuzatiile de abuz sexual

Profesorul Robert Davies se afla in masina fiicei lui cand si-a sfartect o artera cu bisturiul, pentru a sangera pana la moarte.

Cu numai 24 de ore in urma politia ii facuse o vizita fulger la casa din Oxfordshire pentru a-l lua la intrebari despre un presupus abuz sexual. Politistii l-au arestat, dar barbatul a fost eliberat cateva ore mai tarziu pe cautiune.

Plangerea fusese facuta de o colega a acestuia de la spitalul la care lucrau impreuna.

In varsta de 49 de ani, profesorul Davis s-a intors acasa dupa eliberarea pe cautiune. A luat masina fiicei lui si a condus pana la un loc izolat. S-a asezat pe scaunul din spate al automobilului si, cu propriul bisturiu, si-a taiat una dintre artere.

Trupul barbatului a fost gasit de nistre tracatori, carora li s-a parut ciudat unghiul in care era parcata masina.

Medicul, specializat in boli respiratorii, a fost descris de colegi ca avand o “reputatie internationala” in medicina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Gabriel (2011-07-10 19:33:52)
Mda m-am lamurit cu tine sincer esti cel mai mare prost pe care l-am vazut pe site asta.SI asta e ultima data cand iti raspund pentru ca nu are rost sa-mi bat capu cu tine.
raspunde »
acordeon de acordeon (2011-07-10 18:30:27)
o sa vb cu niste Neo Nazi din Germania sa puna la respect tiganii si violatorii ca tine Gabriela...
raspunde »
Gabriel (2011-07-10 09:26:31)
Ahmad si cu Acordeon ma copiilor eu cred voi ati fost maltratati sexual atunci cand mamele voastre erau gravide cu voi,adica ati luat pra multa **** in cap ba boratilor.Ba Acordeon daca iti place chiar asa mult de Hitler esti un mare prsot ba terminatule,se vede ca nu stii nimic de hitler mai documenteaze-te putin.Se vede ca esti tigan dupa cum scrii,mai ace omu greseli gramaticale dar tu le intreci pe toate.Nu tre sa ma localizezi ba cioara iti dau adresa mea daca vrei din germania dar cred ca mori deja la intrare in germania morti mati te omoara evreii.Sincer sa fiu comentariile tale nu -au impresionat deloc esti un mare prost si nici nu stii sa ataci o persoana ai scos si tu doua trei cuvinte pe gaura curului.Se vede ca faci parte dintr-o familie de homosexuali daia esti asa de prso presupun ca tu si cu prietenu tau aveti capatanile alea turtite din cauza ca ati iesit pe gaura curului.Malformatii ***** mele.Santeti niste jeguri.Ce comentariii proaste ai.ESTI PROST BA.FA O BUCURIE LUMII SI ARUNCATE IN IAD LANGA HITLER
raspunde »
Ahmad (2011-07-10 08:17:31)
Da stiu despre cine e vorba..Gabriel se foothea in coor cu Dan Diaconescu..kill the muthafuckars..
raspunde »
bicepsu lu acordeon (2011-07-10 08:00:11)
Gabriel e violator de copii...ii rup capu sa moara mama!
raspunde »
Gabriel (2011-07-10 05:18:42)
Eu vreau sa inghit ******...te rog acordeon spunele sa nu ma ucida! te implor..
raspunde »
Gabriel (2011-07-10 05:06:48)
Stiu ca voi fi foothut in ghaohza in puscarie dar mie imi place..
raspunde »
real acordeon (2011-07-10 04:57:43)
bai cioara proasta daca mai use numele meu te localizez si sa vezi cum te desfigurez pe tine si pe **** ciora cu fuste ii bag un castravete in anus!!! Heil Hitler!!!
raspunde »
Gabriel (2011-07-10 04:44:23)
Sincer sunt pedofil si voi fi pedofil pervers pan la moarte!!!
raspunde »