marime text:

Sedus, violat si pozat de profesoara de balet! Elevul de 15 ani, nemultumit ca ea n-a ajuns la inchisoare

Cand frumoasa profesoara de balet, de 27 de ani, s-a plictisit de idila cu elevul de 15 ani, l-a abandonat, iar acesta s-a simtit foarte ranit. Prin urmare, a inceput lupta in instanta.
Sedus, violat si pozat de profesoara de balet! Elevul de 15 ani, nemultumit ca ea n-a ajuns la inchisoare

Ca proba impotriva profesoarei Sarah Pirie, fostul elev, Reece Washington, a depus la dosar o poza cu ei doi in pat, intr-o camera de hotel din Manchester. Instanta insa n-a admis aceasta poza ca proba in proces.

In final, profesoara de balet a scapat doar cu o pedeapsa simbolica pentru acuzatia de viol si relatii sexuale cu un minor, iar familia baiatului crede ca acest lucru s-a intamplat pentru ca femeia are o familie foarte bogata.

Fostul elev considera ca i s-a facut o mare nedreptate; era un dansator foarte talentat, dar in perioada in care s-a aflat sub mrejele profesoarei a abandonat repetitiile, preferand sa-si petreaca timpul in pat cu ea. Cariera lui a fost compromisa, iar el o considera pe Sarah Pirie singura vinovata, intrucat el este minor si nu si-a dat seama de ceea ce se intampla.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



iaa (2011-03-01 19:45:43)
ba da ce urechi ciudate si ce cap deformat are, nu e mare lucru sa fie un photoshop bine lucrat, doar nu degeaba au respins aia proba. Ce fata are, zici ca a vazut-o pe mama dolores =)))
raspunde »
mda (2011-03-01 19:43:38)
Fratilor, eu sincer cred ca aia nu sunt normali. Se poate intampla ca un minor doar sa vada o partida de sex si sa fie afectat psihic, cine stie ce monstii se ascund in capsorul lui, si asta se poate intampla oricui. Si nu e vorba doar de sex, poate sa vada si o pasare ca mananca un soarece (exeplu semitampit) si sa devina paranoic sau speriat de moarte, daca profa aia chiar a facut sex cu el, probabil ca l-a speriat si l-a laut nasolul, sau poate o arde aiurea sa isi faca publicitate, who knows:D. In rest, iubiti-va mult, ma adresez adultilor :)))
raspunde »
Maestro (2011-03-01 18:55:38)
Copile m-ai prost ca tine nu cred ca se gaseste pe tot pamantul...cum s-o dai in gat......daca stateai cuminte poate dupa i se face-a mila de tine si mai calcai pe la ea prin pat..acuma o sa calci pe la **** prin pat....daca erai coleg cu mine te bate-am de ati suna apa in cap...reiau....ESTI PROST DE BUBUI
raspunde »
k (2011-03-01 17:58:40)
mm de copil prost,cred ca fata avea ceva la cap,pe bune acum,la cum arata, sa se uite la un ***** cu ochi de 15 ani,urat,pitic si cum mai este.....
raspunde »
Ida (2011-03-01 17:36:22)
Of date ***** de copil prost in loc sa taci dracului din gura si sa ii mai dai o limbuta fermecata acuma dai la labusca :)) ***** de copil prost si ratat esti un GAY dute drac de vita de copil:)) tacto nu teo batut ala e prost? de erai copilu meu cand iti dadeam 2 pumni in cap cand iti reveneai dute n **** .... mai mult ma duceam si eu la doamna profesoara... poate poate:X:X:X esti UN PROST
raspunde »
adi (2011-03-01 17:33:55)
doamne daca nu dadeam in ea de ma tinea minte......
raspunde »
vasi (2011-03-01 17:21:08)
uitete ce noroc au unii ahhh....ce buna e profesoara...pustiul ala e un prost ca a dato in gat:)).... doamna profesoara apeleaza la mine;))...ramane numai intre noi:D:D
raspunde »
unu' (2011-03-01 17:18:36)
Ce fata de trompeta are.Cum dreq we sa ai atat noroc sa f**i o profa asa buna ?
raspunde »