marime text:

SCANDALOS! Un politist a impuscat in cap un caine inofensiv/ VEZI VIDEO

Un caine care nu prezenta absolut nicio amenintare a fost impuscat in cap de doi politisti din Missouri, cu exces de zel. 
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cainele, un bulldog, fusese legat de o remorca, pe o strada laturalnica. Probabil ca stapanul avea sa revina in scurt timp. Dar mai repede au sosit in zona doi politisti vigilenti. Desi cainele nu facea decat sa dea din coada, ei au intrevazut “pericolul” la orizont.
 
Politistii au prins cu un lat cainele, acesta fiind momentul in care animalul a devenit, intr-adevar, agitat. Dar imaginile filmate de un amator arata clar ca nu prezenta niciun pericol, iar la un moment dat chiar s-a lasat la pamant.
 
Probabil ca au vrut sa rezolove “cazul” mai repede si mai usor pentru ei si au impuscat in cap un caine care nu prezenta nicio amenintare. Cu siguranta, si-au justificat gestul printr-un raport in care au spus ca animalul era agresiv. Din imagini resulta, insa, altceva.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



godfather (2011-11-28 09:36:28)
ba ala cu icognito dute in ***** matii de copil facut pa *** muicica dute ***** de retardat
raspunde »
:/ (2011-06-18 22:09:09)
ba "protectia animalelor sa suga un os", mai bine s***mi p**a jegosule nesimtit ce esti!!
raspunde »
:/ (2011-06-18 22:07:29)
ba "protectia animalelor sa suga un os", mai bine s***mi p**a jegosule nesimtit ce esti!!
raspunde »
mitza (2011-04-21 14:05:51)
asasini gabori asasini
raspunde »
biteul bildog (2011-04-16 12:39:49)
nesimtiti!!!!!!!daca ala era cainele meu i luam pistolu si le tregeam la fiecare cate 30 de cartusuri in cap in burta peste tot
raspunde »
protectia animalelor sa suga un os (2011-04-07 17:27:04)
luati ba voi cainii in casa si punetii sa va reguleze
raspunde »
syca (2011-04-04 17:52:45)
politisti jegosi. ei trebuie la fel impuscati in cap
raspunde »
Andy (2011-04-02 16:01:19)
Incognito esti prost rau de tot .nici makr nu ai demnitate in tn .date drq da prost ce daca tie nu iti plac caini lasa-ne pe noi in pace si daca au fost desfigurati 3-4 copii din cauza lor e mai mult ca sigur ca tot ei enerveaza cainele.
raspunde »
Anonima (2011-03-26 20:08:56)
vai....luaiar ***** pe prostii aia doi....ma *** pe fata lor de cocalari...cum poti ma sa faci asa cva unui biet caine care pe de alta parte nu reprezenta nici un fel de pericol...dak as fi eu politia animalelor...i-as baga in inchisoare pe amandoi timp de 1 an pt crima fiindca din moment ce omori o fiinta, o vietate...
raspunde »
marian (2011-03-26 11:02:49)
de ce lumea o fi atat de nenorocita ????
raspunde »