marime text:

SCANDALOS - o fata de 17 BICIUITA in strada in Sudan! VIDEO SOCANT

Imaginile au fost facute ieri publice online si au strans sute de comentarii din partea celor ingroziti de sadismul aratat.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



O fata de 17 ani este obligata sa se aseze in genunchi si sa suporte mai multe lovituri de bici, fiind amenintata altfel cu inchisoarea. Cei din jur rad si spun ca isi merita pedeapsa. Motivul pentru care fata a fost biciuita nu a fost facut public, dar cel mai probabil este vorba de o infidelitate, infractiune insotita des de asemenea pedepse intr-o tara musulmana.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



paras (2011-08-11 15:14:42)
trebuia cu pietre omorata ,cei care ia partea curvei e normal ca sunt si ei facuti din acelasi "aluat',sau iesiti din ... .
raspunde »
ella (2011-06-09 16:41:09)
Cum poate fi aprobata o asemenea cruzime? Autoritatile nu iau nici o masura? Nici animale nu se pot numi acei ordinari!!!
raspunde »
XxX (2011-04-29 17:57:11)
O CENTRALA CA LA CERNOBAL DACA AR FACE AIA ACOL SI SA O ARUNCE IN AER
raspunde »
Bogdan (2011-04-13 11:09:58)
Animalele alea trebuiesc impuscate
raspunde »
spaniol (2011-04-12 20:57:00)
sa va ia ***** pe toti cand eu va *** in gura si va dau la ****
raspunde »
nume (2011-04-11 20:49:24)
imiputiti dracului
raspunde »
russu (2011-04-11 20:46:02)
daca as putea face o minune as face ca toti musulmani sa dispara de` pe planeta natia lor de jegosi ca put ca *****
raspunde »
animale (2011-04-11 20:01:03)
animale merita batuti la fel
raspunde »
gogu (2011-04-11 18:07:31)
Animalele astea,ar trebui taiate-n carne vie si sarate ca pestele congelat,iar daca crapa,sa se p..e si sa se c..e,toata lumea pe ramasitele lor nenorocite.La moarte cu bestiile astea.Bai arab borat,jegos,puturos si primitiv,uiti bai animal preistoric,ca o mama te-a purtat in pantecele ei ? Sau poate ai fost zamislit in palma si aruncat in p...â,de natangul de taicatu,denaturatul. Femeia nu-i o camila, bai maimuta oparita (vorba lui Vanghelie).ESTE O FIINTA OMENEASCA,care nu face decat sa prospere aceasta rasa.daca nu aveti nevoie de ele,dati-va la animale,ANIMALELOR !.Respect femeia,mama,sotie, sora,ca pe ochii din cap si nu voi permite nimanui,sa le faca,cel mai mic rau.Fericit sant,ca sant ROMÂN!
raspunde »
dreptatea (2011-04-11 18:04:12)
niste animale,cum sa faci astfel de lucruri,nu mai suntem in evul mediu,cata cruzime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »