marime text:

SCANDALOS! Caine condamnat la moarte prin lapidare, de un tribunal evreiesc!

Sentinta uluitoare pronuntata de rabinii de la un tribunal evreiesc, care au condamnat un caine la moarte prin lapidare, deoarece sunt convinsi ca animalul este reincarnarea unui avocat, pe care l-au blestemat pentru ca i-a insultat.
SCANDALOS! Caine condamnat la moarte prin lapidare, de un tribunal evreiesc!

Singura vina a maidanezului a fost ca a intrat intr-un tribunal din Mea Shearim, un cartier ultra-ortodox din Ierusalim si nu a vrut sa plece, chiar daca oamenii au incercat sa-l goneasca.

Decizia instantei ar fi trebuit sa fie pusa in practica de catre un copil, insa cainele a scapat de la moarte, dupa interventia unei organizatii pentru protectia animalelor, care a chemat politia.

Evreii ortodoxi considera cainii ca fiind "impuri".

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



laura (2013-11-28 20:18:33)
EU IUBESC FOARTE MULT ANIMALELE,SI EU AM 4 CAINI,SI EU NICI ODATA NAM OMORAT UN ANIMAL, OAMENII CARE OMOR ANIMALELE SUNT CEI MAI HANDICAPATI OAMENII ,SI SE DUC IN IAD,SI EU AM VECINII CARE MIA OMORAT 2 PISOI SI SUFAR FOARRTE MULT DUPA EI.
raspunde »
emy (2012-11-27 00:45:41)
edy esti un idiot nesufletist...u ar trebui sa mori in chinuri,teas taia si as pune sare si otet p taieturi sa vezi c iti schimbi u parerea
raspunde »
timi16 (2012-09-01 12:00:12)
unde o sa ajunga lumea asta????tare mult as vrea sa stiu!!!
raspunde »
alinush (2012-02-01 20:33:13)
eddy.....si tu ar trebui sa fii omorat
raspunde »
diana (2011-11-29 18:49:21)
legea asta ar trebuii sa se bage si la noi in Romania pt jigodiile de oameni care omoara animalele ;) ... ati cashunat pe bietele animale :-J .. ati terminat de violat si omorat oameni acum incepeti cu animalele ..sa va fie rusine :-J
raspunde »
Eddy (2011-11-20 03:31:48)
Mai duceti-va drq cu scandalosu vostru...ar trebui omorati cainii comunitari si impusa o lege sa fie amendati cei care ii hranesc...si cei care or sa comenteze n-au decat pentru ca sunt niste ipocriti...
raspunde »
irna (2011-11-03 19:50:27)
religie tampita
raspunde »
irna (2011-11-03 19:33:11)
oameni prosti
raspunde »
HITLER (2011-09-21 15:48:16)
AICI SUNT, M-ATI CHEMAT ? ERAM LA ODIHNA DAR MA INTORC DACA M-ATI CHEMAT!
raspunde »
apocaliptic (2011-09-20 19:24:23)
Da chiar stia hitler ce stia asai si saracu caine cum sa crezi tu ca avocatu sa reincarnata maaaaaaaaaa frate eu nu cred in asa ceva nuj cum alti cred bai omule auzi la ei singuru lucru ce urasc p lume sunt tigani si evreii hitlere vino inapoi tata!!!
raspunde »