marime text:

SADIC! Si-a SPANZURAT cainele si a postat poza pe Facebook! IMAGINE SOCANTA

Gest bolnav al unui adolescent de 17 ani din Slovacia, care s-a fotografiat in timp ce isi spanzura cainele, iar apoi a postat imaginile pe Facebook, insotite de mesajul "Mi-am omorat cainele - ha, ha".
SADIC! Si-a SPANZURAT cainele si a postat poza pe Facebook! IMAGINE SOCANTA

Una dintre poze arata bietul animal, care pare ca inca se zbate intre viata si moarte, atarnand de o sarma pentru rufe. Langa el sta baiatul, care zambeste.

Oripilati, mai multi utilizatori ai site-ului de socializare au alertat politistii, care l-au arestat pe Kamil Hric. "Si ce daca? E doar un caine. Am facut-o ca sa ma distrez", i-a socat adolescentul pe oamenii legii. El va fi supus unui examen psihiatric.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



burtea vali daniel (2012-08-20 17:11:43)
eu nu la s spanzura ca ar fi ceva usor jur pe familia mea ca cu o tabla care sa fie ascutita as taia carne din el si pana ar murii ias da sa manance tot lui daca nu ar fi legea sa faci puscarie pentru crime eu unu numai din astea care chinuie si omoara animale as omora
raspunde »
sdasda (2012-04-20 13:51:09)
Bagmi-as p**a in m**a de copil jegos,sa dea Dumnezeu sa ajungi in iad si tu si familia ta de oameni psihopati.Nu merita sa fie inchis ,tb sa fie ucis la fel ca bietul animal.
raspunde »
alex (2012-02-14 04:25:09)
Va face un absolut bine cand va musca cainii sau cand sar pe voi si va latra...!!! Unii merita din plin sa fie omorat de animale! HUAAAA
raspunde »
Salvatore (2012-02-10 22:47:03)
ce adresa de facebook are : )) ?
raspunde »
yo:X (2012-01-17 19:56:22)
asta merita cea mai cumplit chin pt k a fkt asa cv.sa moare in chinuri si pe lumea asta si pe aialalta.SI TOTI MERITA CARE LE FACE RAU AKUM TOTI SA MOARA IN CHINURI CUMPLITE CEI CARE ISI BATJOC DE ANIMALE.DOAMNE IO IAS OMORA IAS TAIA IN BUCATELE.SA MOARA DRAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AL NAIBI DE JEGURI!!!!!!!TOTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
DAWA (2011-12-31 08:16:18)
Prietenas tu ar trebui sa atarni in funia aia nu cainele si sincer dintre tine si cainele tau cred ca tu ar trebui sa porti lesa si botnita. Ma intreb de ce se dau doar amenzi in cazuri din astea? Ar trebui sa fie aplicate pedepsele care sunt valabile pentru vatamare corporala, tentativa de omor si omor cu premeditare la oameni ! ACELEASI !
raspunde »
Kexy (2011-12-18 16:32:00)
Nici nu ma mir. Daca ne ucidem intre noi, nu ma mir ca ii ucidem si pe cei de alta rasa. Sa dea Cel Care Ne-a Creat ca omenirea sa moara.
raspunde »
anonim (2011-11-22 23:18:44)
BAAAAAAAAAAAAA ****** ****** MATII DE COPIL HANDICAPAT!!! bagamias **** IN ****** MATII!!! SA AJUNGI CUM A AJUNS SARACUL CAINE!!! NU TE PLANGE NIMENI BAAAA IMPUSCA-TE!!!! NU STIU CUM TE MAI SUPORTI PE PAMANT!!!!!
raspunde »