marime text:

RAZBOIUL GROAZEI. Vezi cele mai CUTREMURATOARE imagini din Libia!

Razboilul din Libia ofera imagini cutremuratoare. De la mercenari omorati si plimbati pe capotele masinilor, pana la oameni torturati ori ucisi in cele mai oribile moduri cu putinta.
RAZBOIUL GROAZEI. Vezi cele mai CUTREMURATOARE imagini din Libia!
Scrie un comentariu



yeacky (2011-08-07 22:22:54)
Tin sa cred ca a avut dreptate atentatorul din norvegia, cu privire la arabii musulmani. Sunt niste oameni de neinteles, niste animale, crocodili cu sange rece, vrem pace si armonie pe pamant. In conditiile astea din cauza lor de mult ar fi trebuit sa inceapa un razboi mondial, dar ONU a dorit sa evite un conflict mondial. Doresc moarte musulmanilor.
raspunde »
dya (2011-05-19 15:58:09)
Doamne,ai mila de noi... am ajuns sa uitam conditia noastra umana,se pare ca nu mai exista sentimente,mila.. unde am ajuns? am devenit nistre monstri ! socant !
raspunde »
darK D3efect (2011-04-04 21:30:02)
bine ca avem atata libertate din 89 incat nici nu mai e obligatorie armata. cine le cere socoteala americanilor pentru crimele civile? as vrea sai aud pe americani si restu de presedinti cum explica ei pentru poporul lor pentru ce contribuie banii lor,inainte de explicati sa le arate ca la cinema ce se intampla mai sus:D
raspunde »
mihai (2011-04-02 18:26:27)
de ce trebuie sa fim mereu de acord cu americani dupa cum vad eu situatia americani vor numa putere petrolul ca iei nu mai au acum ieste randul libie dar sa vedeme mai tarziu cum o sa atace si alte tari de ce nu ataca rusia sau iran sau china nu stiu de ce mai se zice nato ca dupa cum sta treaba dar ce mai ne miram america anglia si franta auatacat o tara care nu au armament de ultima generatie dar au petrol care vor sa il fure oare ce se intample cu lumea asta cat sa mai suportam toate abuzurile unor tarii care nau demnitate si onoare de ce trebuie sa ne temem de tari ca franta anglia america de ce ne mai miram ce a facut bilnaden o sa fie si mai rau acum imi dau seama ca da ca nu jucam cum zice tarile care ataca si au forta miltara o sa vina si randu nostru va fi vai si amar de noi bine a zis ceausescu armata este facuta ca sa- ti aperi tara bravo lui gadafi ca are curaju si taria sa infrunte niste tarii cu putere o sa vedem si atentate cat de curand si ne miram de ce iata de ce sa ne fereasca dumnezeu pacat ca mor oameni nevinovati sa le fie rusie tarilor care ataca o tara care nu vrea sa faca ce vor vulturi asa sa intamplat si cu irak .igoslavia oare ie bine ca arabii nu mai sant uniti au reusit sa dezbine o rasa si nui bine osa atace iraku atunci sa vedem ce se intampla
raspunde »
III (2011-04-02 04:57:01)
AMERICANII ISI PERMIT SA FACA ORICE IN LUMEA ASTA...POT ATACA PE CINE VOR POT OMORA CAT VOR!!! IAR NOI LE MANCAM CACATU !!!
raspunde »
NoName (2011-04-01 00:48:51)
Incredibil:| In ce lume traim:\!!!!
raspunde »
reply Voineah (2011-03-21 21:08:33)
bah tu stii ce spui? libia ii o tara cu mai multi bani ca noi! tu stii cati bani au facut aia din petrol? stii ce armata au? mai informeaza-te!
raspunde »
Voineah (2011-03-21 20:54:59)
Totusi arabii sunt si ei un stat sarac , dar diferenta intre clasele sociale la ei sunt abrupte.
raspunde »
K (2011-03-21 20:37:18)
E ingrozitor ce se intampla..si toate acestea din cauza setei de bani
raspunde »
nationalistu` (2011-03-21 18:52:01)
Anonimule.In cazul tau,scopul a fost atins.Masele se tin mai usor si mai bine sub control,daca sunt ingrozite,terorizate.Intelegei tu cum.Exact cum ai spus.Sarac si supus decat cu ochii scosi.
raspunde »