marime text:

Prostituata romanca in Italia: "Mama stie ca am venit la furat! TOTI ROMANII FURA!"

Romancele plecate in Italia sa se prostitueze ne fac o reclama cum nu se poate mai proasta. Jurnalistii de la "Corriere della Sera" au realizat un reportaj despre noua moda in Peninsula: sex cu prostituate si jogging, iar una dintre conationalele care isi vand trupul a facut o declaratie uluitoare: "Mamei i-am spus ca ma duc la furat si a fost de acord. Toti romanii fura!".
Prostituata romanca in Italia:  Mama stie ca am venit la furat! TOTI ROMANII FURA!

Marinela (22 de ani) este originara din Urseni, o localitate de langa Timisoara. Le-a povestit ziaristilor italieni cum decurge o zi obisnuita pentru ea: "Barbatii care alearga se opresc in dreptul meu, chiar si cei cu burta mare. Ne intelegem la pret, iar apoi ne retragem in tufisuri, la cativa metri de soseaua principala. Noi, romancele, suntem ieftine: pentru 30 de euro, facem tot si nimeni nu pleaca nefericit inapoi la familie".

Tanara, care are "doi ochi mari si albastri si un decolteu impresionant", s-a aratat deranjata de politistii din Peninsula, din cauza carora isi mai petrece noptile la sectie, in loc sa faca bani, dar spune ca pana la urma, lucrurile nu stau chiar asa de rau: "Aici, nimeni nu ne face nimic. Daca iei o amenda, nu o platesti. Nimeni nu ajunge la inchisoare pentru prostitutie".

Cum a ajuns Marinela in Italia? "Am asteptat sa fac 18 ani si apoi i-am spus mamei: 'Ma duc in Italia, la furat'. Toti romanii fura. Si mama mi-a dat binecuvantarea".

Ea sustine ca ajunge sa castige chiar si 400 de euro pe zi, iar o parte din bani ii trimite in tara, unde familia ei isi ridica o noua casa. "Va fi gata in sase luni - frumoasa, mare, spatioasa si cu o gradina imensa. Mama e mandra de fiica ei - e hoata, dar nu curva", incheie Marinela.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



yoyo (2011-07-01 14:27:48)
ii place carasu :)) la fata asa maj din romania au vile masini de lux ;) si cand vin in romania is mari patroni mari smecheri da nu spun cata p**a au mancat pe paine
raspunde »
dan (2011-05-07 23:48:22)
pote fam. ta fura dar NU TOTI RAMANI FURA TRAESC AFARA DE ROMANIA SI NU FUR . TU ESTI O AMARATA INCULTA
raspunde »
jimmidann (2011-03-12 22:35:31)
curva asta penala trebuie impuscata
raspunde »
nana (2011-02-24 23:36:52)
Nu toti romanii fura si nu toate romancele se prostitueaza. Cine declara asa ceva nu e sanatos. Nu poti sa spui "toti romani" sau " toate romancele". Din pacate se pare ca domnisoara din articol si multi altii au impresia ca ne reprezinta dar nu e adevarat, romanii adevarati sunt cinstiti si cu bun simt, chiar muncesc.
raspunde »
Marius (2011-02-24 19:14:29)
ma bagati-as ******-n******* cum poti zice ca toti romanii fura eu lucrez in italia nu sunt la furat lucrez cinstit cu contract de munca nu ca orice scursura a societatii care isi zice roman si fura aici saun in orice alta tara. aia nu se pot numi romani aia doar ca au cetatenie romana si ne fac tara de ras . mai spun ca nu au ce lucra cum sa aiba ce sa lucreze cand nu iti place munca si nu esti dispus sa stai 8-9 ore vara in soare in livada unde temperaturile ajung si la 50 de grade la soare, normal ca ii mai usor sa meri sa talharesti sa furi sau sa te prostituezi. trei cuvinte am de zis pt cei ce practica asa ceva : "impuscati-va curvelor si ratatilor!!!!!!!!!!"
raspunde »
Mdea (2011-02-24 11:38:20)
Poveste inventata de italieni...
raspunde »
razvy (2011-02-23 16:49:25)
toate strambele, se cred femei perverse.......o rufa.........ce sa-i ceri.....
raspunde »
xxx2 (2011-02-03 12:40:03)
mesajul tauxxx (2010-10-08 04:34:43) @LF de ce mor. mati vb de unde sti tu ca e tiganca ?¿ se vede ca esti un incult de taran care nu a depasit granitile satului ....ia iesi si tu pe afara prin europ si sa vezi care ´´rumance´´ si cate tiganci gasesti prostitunduse ,iti zic eu ´´rumancele ´´ depasesc cu mult nr-ul tigancilor ...asa ca stai bre in banca ta si nu mai vb, traim intr-o lume grea (deschide-ti ochii) asa ca fiecare face ce poate ca s-a supravetuiasca ESTI CUMVA PESTE?ESTI CUMVA TIGAN? VREI SA TE DUC SA VEZI TIGANCI CARE FURA CERSESC SI PRACTICA PROSTITUTIA? VREI SATI SPUN EU INCEPUTURILE CUM AU FOST? EU ZIC SA MAI TE GANDESTI ...RESPECT
raspunde »
dan (2011-02-03 12:23:32)
mesajul tauIonut (2010-10-08 17:19:02) Sincer nici nu-mi mai pasa de tara asta, blestem ziua in care m-am nascut roman. Tot ce pot sa sper acum e sa pot pleca cat de devreme posibil in Marea Britanie si sa-mi fac rost de o slujba pana ce nu tiganii si curvele ne fac de rusine si acolo sa fii tu sanatos ionutz...au ajuns astia si acolo au rupt marcheturile si magazinele furand .crezi k sau dus sa munceasca la capsiuni ca mine si ca alti? GRESIT asa ca fii cu bagare de seama cum si cu cine pleci cum si cu cine te imprietenesti si MARE ATENTIIE LA CONTRACTUL CARE IL SEMNEZI sa fie in romana sa il citesti si sa nu fie pre contract asta sa nu ai surprize neplacute respect!!aaa SI NU DA BANI INAINTE SA PLECI ;))
raspunde »