marime text:

Prostituata jefuita de un client, in timpul unei partide de sex oral! VIDEO INTERZIS MINORILOR

Furt de toata jena, filmat intr-un ghetou din Statele Unite, acolo unde o prostituata dependenta de droguri a ramas fara "incasari", in timpul unei partide de sex oral.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Clientul, un barbat de culoare, a pacalit-o pe femei ca ii va da o doza, insa in schimb i-a furat toti banii pe care ii avea la ea. "Te voi tine minte", i-a strigat prostituata hotului.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



aumih16 (2011-08-16 19:52:51)
prea tare faza
raspunde »
123 (2011-06-19 12:06:17)
Ce-o supt aia p**a=))))))))))))))))))))))))))
raspunde »
279 (2011-06-19 09:53:30)
aia e femie? prima data cand am vazut-o nici nu am stit care e barbatul si care femeia pff ce fiinte
raspunde »
LOL (2011-06-19 08:07:34)
ce fiinta injositoare e femeia....nu`mi vine sa cred ca ele totusi se dau printese ,se vad DIVE ,manechine :)) cand de fapt ele sug p*la la colt de strada si raman si fara bani.......o femeie nici n-ar trebui sa indrazneasca sa ridice tonul la un barbat...fiinte spurcate =))
raspunde »
Pyff (2011-06-19 01:14:27)
si f...a in gura si cu banii luati :)))))
raspunde »
io (2011-06-19 01:01:31)
vicky polard!!!!!!!!!!!
raspunde »
Unu (2011-06-18 21:42:11)
Cosmin, pot sa te numesc prostu' pamantului ? Ei scriu interzis minorilor sub 18 ani pt ca sa atraga atentia ca daca se uita cineva sub 18 ani, o face pe proprie raspundere si ei nu or sa fie trasi la raspundere de nimeni. Dar bineinteles ca esti prea batut in cap sa intelegi.
raspunde »
Cosmin (2011-06-18 20:48:33)
Whahahahaha....cik interzis minorilor....când un minor are atâta libertate si dependentã de technologie....nu cred k nu se uitã...si mai ales când vede : "INTERZIS MONORILOR SUB 18 ANI !!!" LOL din mai multã dorintã de curiozitate ! Mie unul îmi este Milã de educatia voastrã ! (pãcat de site)
raspunde »