marime text:

Prostituata din Romania VIOLATA de un italian de 13 ani!

Doi tineri italieni, inclusiv un baiat de doar 13 ani, sunt acuzati de violarea unei prostituate romance in apropiere de orasul Torino.
Prostituata din Romania VIOLATA de un italian de 13 ani!
Potrivit anchetatorilor, copilul de 13 ani s-a ascuns in masina unui prieten major, iar, cand acesta s-a intalnit cu o prostituata romanca, baietelul a vrut si el sa intretina relatii sexuale.
 
A scos bani sa ii ofere prostituatei, dar aceasta a refuzat. In fata refuzului romancei, cei doi italieni au violat-o.
 
Incidentul a avut loc in urma cu cateva luni in localitatea San Giorgio Canavese, dar a devenit public abia cand cazul a ajuns in atentia tribunalului din orasul Ivrea (regiunea Piemonte, nord).
 
Inculpatul major risca o condamnare la inchisoare daca va fi gasit vinovat, insa copilul de 13 ani nu va petrece nicio zi in detentie pentru ca este foarte mic.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



adrian (2011-07-28 22:58:40)
bv daca violau o italianca niste romani ce se putea intimpla?romani sunt cei mai rai iar ei sfinti.in romania daca violeaza un italian un minor sta in inchisoare ca la hotel si iese dupa o luna bv noua si guvernantilor
raspunde »
gdsd (2011-07-15 00:42:17)
detalii aici *****/q20NKU *****/oYruhv
raspunde »
libano (2011-06-24 21:32:40)
auzi la ei.... prostituata violata :))))) ai ca ma amuz, prostituata putea sa faca cel putin 4 ani de puscarie pt intretinere sexuala cu un minor de 13 ani... trezitiva si nu mai publicati prosti, ziaristi de duzina!!!
raspunde »
leonard miu (2011-03-12 14:24:20)
daca tot spuneti ca aveti acces la presa pretutindeni de ce nu va treziti odata voi nu vedeti ca noi romanii din italia(nu toti) suntem luati in deradere de toti italienii si kiar persecutati in anumite cazuri,intoarceti voi acest subiect de fapt nu este unicul si sa se puna in situatia aceasta si italienii sa vedeti ce isca toata natiunea romana sau poate ca noi suntem 21 mil. si ei au ajuns la cca63mil. locuitori bineinteles
raspunde »
doru (2011-03-12 02:08:24)
daca un roman de 13 ani viola o italianca stirea facea inconjorul lumii cu titlul -in romania si minorii sunt violatori- . priviti cu multa superficialitate problema. care este diferenta dintre o prostituata si o profesoara de exemplu cand este vorba de un viol?
raspunde »
catalin (2011-02-01 13:52:37)
aa si ei nu ia placut dai ia acuzat de viol :))))) saraca cred ca nu sa simptiti bne:))
raspunde »
Cristi (2011-01-22 02:46:01)
"Minoritate" sa scrii tu in dosarele tale penale. Esti foarte bun, dar cam degeaba.
raspunde »