marime text:

PROSTIE COLOSALA. Se lasa calcat de o camioneta uriasa! Vezi ce pateste! VIDEO

O idee extrem de stupida a avut un barbat din Rusia, care s-a lasat calcat de o camioneta cu un gabarit impresionanat. Nu mai putin de trei roti uriase ar fi trebuit sa treaca peste corpul omului, insa lucrurile n-au functionat conform planului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Inconstientul rus a scapat cu bine dupa ce roata din fata a trecut peste el, insa a ramas captiv sub cea de-a doua.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



alin (2011-05-07 10:03:31)
mah care e treaba pamantu e moale si masina are roti foarte groase si atunci greutatea este impartita pe o suprafata mai mare aia e toata smecheria....oricum doar ceva :)
raspunde »
wow (2011-05-07 09:37:48)
A ramas impotent? =))))))
raspunde »
red (2011-05-06 23:01:57)
articol slab, nu ma surprinde, e alceva sa astepti din partea unora ce cauta senzationalul acolo unde nu e.... nu e prost ala de era pe jos( chiar sunt roti specilae) e prost soferul ca a oprit.
raspunde »
C3ach1 (2011-05-06 22:50:50)
El este bagat in pamant de la jumate si afara este o smecherie de a lor
raspunde »
LOL (2011-05-06 21:30:20)
rotile alea le spargi cu acul de gamalie, in cel mai rau caz pune iarba la pamant, atata tot.
raspunde »
eu (2011-05-06 14:13:57)
Nu e vorba de nici un trucaj, sunt un tip de anvelope care prin caracteristicile lor permit trecerea peste diferite obstacole faar a cauza daune, am vazut la un moment dat pe Discovery un reportaj in acest sens, singurul trucaj este finalul unde individul da impresia ca e strivit de utilaj.
raspunde »