marime text:

Propuneri indecente din partea unei profesoare: sex oral in sala de clasa si relatii intime pe birou!

O profesoara din Statele Unite este acuzata ca a hartuit sexual cinci elevi de la liceul la care preda, dupa ce le-ar fi trimis SMS-uri explicite, in care le propunea partide de sex oral sau sa intretina relatii intime pe biroul ei.
Propuneri indecente din partea unei profesoare: sex oral in sala de clasa si relatii intime pe birou!

Victimele lui Jennifer Smith (29 de ani) sunt un adolescent de 15 ani, altul de 16 si trei de 18 ani. Doar cativa dintre acestia au primit si fotografii in care femeia apare goala.

Potrivit politistilor, profesoarea le-a cerut celor cinci sa stearga mesajele si fotografiile primite de la ea, insa acestia nu i-au indeplinit dorinta.

Baiatul de 15 ani ar fi primit un mesaj in care Jennifer ii spunea ca "ii e dor de el si ca arata sexy la antrenamentul de baseball". Intr-un alt SMS, femeia ii propunea sa faca sex oral dupa ore, in sala de clasa si sa intretina relatii intime pe biroul ei.

Profesoara nu a fost suspendata de conducerea scolii, insa judecatorii i-au interzis sa-i contacteze pe elevii implicati in acest scandal sexual.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



andrei222 (2012-06-03 17:54:39)
@terograspunde tu cu cine pi zd a matii te certi ma
raspunde »
gore (2011-06-18 08:00:41)
pana la ambitiile tala maladive,pune mana pe carte!esti praf la gramatica,faultezi l.romana,iar de exprimat-jale mare-esti la nivelul unui semianalfabet!
raspunde »
geros! DAN geros (2011-06-11 14:12:24)
profesoara e sanatoasa baietii nu's sanatosi
raspunde »
te rog raspunde! (2011-06-10 19:13:29)
buna sper sami raspunda cineva la mesaj am un prieten care tot spune ca a facut sex cu profa de geografie eu credeam ca glumeste dar curva(nu o suport de fel) i dadea note mai mari ma pus pe ganduri asta el de obicei ia nota 5 sau 6 acuma are media 10 --' lam intrebat daca i adevarata povestea mi a spus ca da si mia arat poza nu mia venit sa cred o uram dar totusi o respectam dar sa fie o pedofila ce sa fac sai spun la profesorii sau sai las in pace :)) daca ma intrebati dece o urasc pt ca nu ma lasa sa vorbesc de fiecare data sa ia de mn si nu stiu dece odata cineva ia furat telefonul iar curva ma inbinuit pe mn nu i sa returnat telefonul si semestru intai mi sa incheat media cu 4 :( bn ca pe semstru 2 cu 10 curva dracului acuma am pozele am diferze informati :) am sa profit de asta curvita lu ***** va plati grav ca mie care invat dau tot ce pot sa am medii mari sami dea 4?? daca intr-o zii mai ma injura mai imi spune mai tacii ce za mai zicn se ia de mn i arat pozele sa avd ce face curva :)) o sa profit eu de ea nus fraer cu reclamatiile imi via fii dea ajuns sa ne lase sa plecam acasa mai repede fara test :)) si sa ne dea 10 la totii =)) curva dracului o am la mana ce tare !!!
raspunde »
nai tu treaba (2011-06-10 19:09:15)
Daaa sa stiti ca nici nu le.a placut oameni idiotii ..!!! ala da liceu:))))
raspunde »
yahu (2011-06-10 18:15:37)
profa aia trebuia sa ia legatura cu mine daca dorea satisfactie sexuala..sunt viril, musculos si macho....nu trebuia sa-si puna mintea cu labagii aia..probabil gay..
raspunde »
LAURENTIUBASNO (2011-06-10 17:26:37)
nu degeaba se zice ca americanii sunt prosti:))
raspunde »
Anonim (2011-06-10 17:23:25)
atata de mediatizata aia .. eu al fel aveam cu profa de info , si ma rezolva si in scoala de ce mai aveam nevoie .. care e problema? tot barbati , tot femei sunt... fiecare cu alegerile lui. terminati cu tampenile astea
raspunde »
gogu de la gaze (2011-06-10 13:31:02)
frate deci nu se mai poate ma mut in america ca acolo poate gasesc si eu o profa dinasta :)))
raspunde »