marime text:

Profesor BATUT MAR in fata clasei, de o eleva de 13 ani! VEZI VIDEO!

Un cadru didactic din Australia a fost luat la pumni, tras de par si lovit cu un cos de gunoi, in timpul orei. Autorul agresiunii este o eleva de 13 ani, iar lectia de violenta a fost filmata cu telefonul mobil de unul dintre colegii adolescentei.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Profesorul a scapat de ploaia de lovituri doar cu ajutorul unor colegi care au intervenit, dupa ce i-au auzit strigatele disperate de ajutor.

Eleva a fost suspendata pentru zece zile de conducerea scolii, insa nu va scapa asa usor. Ea va aparea in fata unui tribunal pentru copii -  ca o ironie a sortii - pe 1 Iunie, Ziua Internationala a Copiilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



alia (2012-09-23 23:44:41)
ce copii needucati de catre parintii lor te duci la scoala sa bati profesoru sau sa inveti ceva copiii prosti
raspunde »
mihai (2011-05-27 19:10:50)
daca ii dadea profesorul o palma la mucoasa aia o luau cu salvarea ..Dar na... nu are voie.
raspunde »
drac (2011-05-27 08:15:50)
x are dreptate mai cititi restul despre legiislatia straina cal putin tarile occidentale un semn mic daca ii lasa tampitei dadea de *****
raspunde »
John30 (2011-03-03 11:11:37)
pt Slim.Bai boule nu e vorba de smardoi dar prof mai prost ca asta mai rar intalnesti sa te lasi calcat in picioare de handicapata.Nu e vorba de vioelnta fara rost dar oricum idioata asta merita cativa pumni sau macar cateva palme
raspunde »
Madhu (2011-03-02 20:25:09)
Bietul om...Sa le rupi gatu la panaramele din ziua de astazi...halal ce a ajuns lumea asta...:-j
raspunde »
Shinobi (2011-03-01 00:45:18)
Saracul profesor a fost pus intr-o situatie proasta insa oricum a procedat corect!
raspunde »
x (2011-02-07 10:13:43)
ba, minca-v-ar tata... ala, saracu', era speriat nu de ea, ca isi lua doua-trei bucatzi, ci de faptul ca daca riposta cumva putea sa patzeasca ceva din punct de vedere legal. la cit e de mare, daca-i dadea una si in gluma o arunca pe geam. stiti cum sint legile afara? daca o prindea de miini si-i lasa echimoze (vinatai) putea primi si amenda ca, vezi doamen, trebuia sa o "manevreze" cu grija. asa ca, in opinia mea, tipu' a facut bine ca striga sa vina careva (paznicul, probabil) ca sa aiba un martor. copii tembeli nascuti prin prezervativ.
raspunde »