marime text:

Profesoara maritata, prinsa dezbracata in masina, cu un elev, a scapat de inchisoare!

O profesoara maritata din Statele Unite, care a fost surprinsa partial dezbracata in masina ei, alaturi de un elev in varsta de 17 ani, a pledat vinovata la acuzatia de corupere de minori si a scapat astfel de inchisoare.
Profesoara maritata, prinsa dezbracata in masina, cu un elev, a scapat de inchisoare!

Carrie Shafer (39 de ani), fosta profesoara de biologie la un liceu din Kentucky, va fi supravegheata de politisti timp de 3 ani. Teoretic, ea s-ar putea intoarce la catedra dupa aceasta perioada, insa avand in vedere cazierul, e greu de crezut ca va exista un liceu care sa o angajeze.

Femeia, care este si mama a doi copii, inca avea verigheta pe deget, in sala de tribunal.

Citeste aici mai multe despre acest caz!

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



marius (2011-06-22 17:56:46)
daca aveam eu asa profa eram corigent si acuma. nui inca tarziu sa merg la scoala. in romania erai violata de mult dar in usa violezi tu.... ce sa schimba situatia ....mdaa
raspunde »
criss (2011-06-12 11:05:07)
sabina cred ca esti putin mai mult frustrata :)) daca tipa asta la 39 de ani e urata inseamna ca tu..
raspunde »
crypo (2011-06-10 23:19:10)
pe vremea mea se facea educatie la scoala cu bota...acuma elevii mai beneficiaza de un sex oral...fantezii...alea alea.............dadeam lucrari de control ,teste,teze etc....akuma ii dai u m**e la profa si tea-ai scos
raspunde »
geoerge (2011-06-07 13:59:10)
daca aveam si noi profesoare de genul asta... eram cu totii premianti!!!
raspunde »
Petru (2011-06-06 14:42:24)
Daca eram in locul aluia, ai rupeam *****, de nu o trimeteam la barbaso cracanata 90*.
raspunde »
Jack ass (2011-06-05 18:37:07)
Mi-ar place sa mi se intample si mie asa ceva:X :)) doar sa fie buna:X
raspunde »
JACK (2011-06-05 15:47:45)
aoleu ce buna e
raspunde »
ionutz (2011-06-05 14:56:01)
damio si mie ,macaias pasarica ei,uite sa ma acuez esi pe mine,dc mai poate la 23 ani :)) as lingeao nonstop dc e asta din poza :D/.
raspunde »
bnhbnh (2011-06-05 14:17:27)
ii preda corpul uman la baiat daca tot era profa de bio :))
raspunde »