marime text:

Profesoara de sport de la scoala catolica ce a antrenat pentru SEX un elev de 16 ani! VIDEO

Profesoara de 28 de ani, care era si antrenor secund la echipa de baschet a scolii, fiica si nepoata a doi luptatori cunoscuti de wrestling, si-a ratat cariera si va ajunge si in inchisoare, dupa ce a facut sex cu un elev pe care ar fi trebuit sa-l antreneze de fapt.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Gail Gagne, a fost angajata pe cand avea 25 de ani la un liceu catolic privat din Minnesota, unde moralitatea cadrelor didactice este mai presus de orice.

Parintii elevului de 16 ani au crezut ca acesta primeste o educatie buna si au fost socati cand au aflat chiar de la acesta ca de cateva luni intretinea relatii sexuale cu profesoara de sport. Adolescentul, crescut cu frica lui Dumnezeu, si-a simtit constiinta incarcata, desi, dupa cum a spus ulterior, ii faceau mare placere intalnirile intime cu profesoara.

Gail Gagne a pus ochii pe elevul in cauza in vestiar. L-a invitat la masa la ea acasa de cateva ori, iar intalnirile se lasau de fiecare data cu cate o partida de sex.

Gail Gagne a fost condamnata la un an de inchisoare si la o amenda.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Articole pe acelasi subiect
Scrie un comentariu



andrei (2012-07-23 15:00:44)
io nu a fi zis nimic si faceam sex cu profa sami propuna o profa de mea sa fac sex cu ea bineitneles sa fie fiaina si buna as ***** totata ziua
raspunde »
mihaaiii (2011-10-18 13:32:08)
ptr Bianaca ..Mai nou sunt "cei sase ani de acasa " eu stiam ca sunt sapte da in fine:-?
raspunde »
andrei (2011-08-18 19:26:41)
in fiecare norocos si el sa dus ca prostu la masa sa ii la 30-35 ramaneam repeten daca eram in lokul lui =)))
raspunde »
Bianca (2011-06-07 18:53:59)
Ptr,...@ lol (2011-03-29 15:24:20) ..bai idiotilor luati si traiti-va viata ``--- in primul rand- idiot sa-i spui lu copilu lu ****, cei sase ani de acasa. (educatia).
raspunde »
ion (2011-06-03 21:34:12)
HOMALAUL DRACULUI DE COPIL
raspunde »
Casper (2011-04-10 12:51:21)
doamne ce bine arata profa :) as fi tras de ea mult si bine :)
raspunde »
M (2011-03-31 04:39:47)
Nu prea pot sa inteleg de ce e atat de groaznic. Daca baiatului ii placea clar nu era problema. Si mi se pare exagerat sa spui ca e abuz pentru ca era minor. Eu am facut sex cu prietena mea desi era cu 2 ani mai mare si aveam tot 16 ani. In plus e mult mai grav ca preoti violeaza copii si ii supun la cele mai inimaginabile lucruri. Asta ar trebui sa ne sperie. In rest, Carpe diem fratilor, sunt lucruri muuult mai rele ca sexul pe Pamant
raspunde »
marian (2011-03-29 18:15:53)
ce legatura are religia cu sexul ? amandoi au fost de acord sa intretina relatii sexuale . deci nu a fost nici un caz de viol .
raspunde »