marime text:

Profesoara de SEX! Oficial preda baletul, neoficial - VIOLUL

O profesoara de balet de 27 de ani, care era banuita ca intretine relatii sexuale cu elevii minori, a recunoscut ca l-a violat pe un adolescent de 15 ani... trei luni la rand.
Profesoara de SEX! Oficial preda baletul, neoficial - VIOLUL

Sarah Pirie l-a dus pe elevul ei la un hotel, unde profesoara l-a abuzat sexual, satisfacandu-si toate poftele cu el. Dupa prima intalnire intima elevul nu a fost foarte deranjat, insa profesoara a inceput sa-l exploateze; il ducea la acelasi hotel din Manchester o data la cateva zile.

Intr-un final, adolescentul a povestit parintilor ce i se intampla, pentru ca nu mai vedea nicio iesire din aceasta situatie.

Profesoara a fost reclamata la autoritati. In prima faza a respins toate acuzatiile si s-a mutat in Luxembourg, la familia ei, pentru ca nu mai putea suporta ostilitatea.

Intre timp, a recunoscut ca l-a violat pe elevul de 15 ani, dupa ce au fost adunate mai multe probe, iar in cursul sedintei de judecata de luni a fost instiintata ca risca o pedeapsa cu inchisoarea, sentinta urmand a fi pronuntata la inceputul lunii ianuarie.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Kevin (2011-09-20 16:47:40)
Wow.. ce draag mas duce la as ***** non-stop...
raspunde »
bambam (2011-08-18 18:19:42)
S-o fi plictisit si i-o zis la parinti :)
raspunde »
cucurigu (2011-07-07 15:13:49)
imi place expresia :"satisfacandu-si toate poftele cu el" bai "normalilor" ,voi nu visati in adolescenta sa v-o traga o tipa de vreo 30-35 de ani ? astuia chiar i s-a intamplat . ca s-a plictisit ,e alteva ... ce imoral ? aruncati cu pietre... VOI nu ati avut fantezii cu profesoarele ? poate ca ati dat numai peste acrituri ...
raspunde »
strainul (2011-06-05 14:05:30)
mai lasati femeile in pace sa faca ce vor ele daca asa le place asa sa faca si daca considera ca e bine pt... ele nu mai vorbesc de elevi invata si ei ceva omenesc si placutttt
raspunde »
DeLiriC1 (2011-05-25 13:50:40)
Daca mi-ar fi dat asta un numar, eu i-as fi dat cate numere ar fi vrut ea!!! As fi dat in ea ca surdu-n clopot!! Elevul "baletist" sigur ii place mai mult sa-i de-a in cap lu mutu, decat sa se culce cu o femeie!!! Ce naiba...consuma energie prea multa si ii e mai usor sa dea din mana!!! Elevule, sper sa sfarsesti infipt in pHule de gay!!
raspunde »
DeLiriC1 (2011-05-25 13:47:03)
Daca mi-ar fi dat asta un numar, eu i-as fi dat cate numere ar fi vrut ea!!! As fi dat in ea ca surdu-n clopot!! Elevul "baletist" sigur ii place mai mult sa-i de-a in cap lu mutu, decat sa se culce cu o femeie!!! Ce naiba...consuma energie prea multa si ii e mai usor sa dea din mana!!! Elevule, sper sa sfarsesti infipt in **** de gay!!
raspunde »
joe (2011-05-12 15:42:05)
mare idiot :| cum ma sa refuzi asa femeie?=))) ma riscam sa ma dau eo la ea dreacu, daca ma lua ea plateam hotelu,transportul,restaurantu si prezervativele [cu zecile]..**** ME!
raspunde »