marime text:

Mai aveau putin si rupeau amortizoarele! Profesoara prinsa facand SEX IN MASINA, cu un elev!

O profesoara de sport de 27 de ani, din Illinois, a fost arestata, dupa ce a fost prinsa in flagrant facand sex cu un elev de 16 ani. Greseala a fost ca cei doi si-au consumat pasiunea in masina, in parcarea unui magazin, iar trepidatiile vehiculului au atras atentia politiei.
Mai aveau putin si rupeau amortizoarele! Profesoara prinsa facand SEX IN MASINA, cu un elev!

Patrula de politie i-a gasit pe Ashley Blumenshine si pe elevul ei pe jumatate dezbracati, insa au negat ca au facut sex. Insa politistii nu s-au lasat dusi de nas, mai ales ca au gasit sub una din banchete un prezervativ folosit.

Din ancheta a rezultat ca cei doi intretineau raporturi intime de aproximativ o luna. Se intalneau de fiecare data in parcarea supermaketului in care au fost gasiti, dupa ora de inchidere.

Profesoara a fost arestata, desi elevul a inceput sa planga si sa spuna ca nu are nicio vina si ca el a fost de acord, chiar incantat de toata povestea. Numai ca legea pedepseste raportul sexual cu un minor...

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



AnOnim (2011-09-21 12:01:19)
Baa frate ce norocosi sunt americanii... dc nu se intampla si in romania traditia asta?? :|
raspunde »
And (2011-06-16 15:05:52)
Doamne ce i-as trage si eu vreo cateva numere .. as rupe si eu amortizoarele cu ea :)) .. Probabil face si o **** ca-n povesti .. valei o futeam pana zacea ***** in ea .. nu ii mai trebuiau minori .. pe asta as ****-o toata viata .. e foarte frumusica .:)) cat de prost sa fii sa te prinda .. as trage intr-una la ea :)) si nu m-ar mai prinde .. noi in romania oare de ce nu avem parte de asa ceva in *** ?
raspunde »
diablo (2011-05-12 18:06:07)
hmm...a-si testa si eu amortizoarele cu asta:)
raspunde »
sebi (2011-04-27 17:00:21)
am 19 ani care vrea eu vreau
raspunde »
cristina (2011-04-10 11:53:28)
am obs ca in alte tari sunt stiri mult mai iesite din comun decat in Romania...mai ales cu profesoare ..:))
raspunde »
kit (2011-02-01 00:37:09)
ce dracuu!!!! las so f****!!! ca doar nu se roade... eu as zice ca e chiar norocos!
raspunde »
bggg (2011-01-15 19:27:59)
pacat , is dobitoci, macar de mereau la periferia orasului sau undeva mai retras, poi ioas ***** toata ziua pe doamna profesoara vaaaiiiii
raspunde »
Tavy (2011-01-10 14:01:41)
E rau in America asta, ce tupeu pe politai sa te deranjeze in masina, chiar daca faci sex, e proprietate privata spatiul din masina, si precis nu au facut o in mijlocul orasului. Au avut ghinion. si ambii au fost de acord. Acolo la 16 ani deja poti avea carnet auto, ce minori?
raspunde »
horea (2011-01-09 23:14:59)
hai sa nu o ffff ca-i urata. orice adolescent are fantezii cu profele bunoace. daca nu-i homosexual bravo ba
raspunde »
xgirlsxx (2011-01-09 21:31:55)
***** versiunea completa si multe altele.
raspunde »