marime text:

Profesoara condamnata la 15 ANI DE INCHISOARE, pentru ca a facut sex oral cu doi elevi, in masina ei!

Un judecator din Alabama, Statele Unite, a condamnat-o la 15 ani de detentie pe Amy Caudle, profesoara acuzata ca a abuzat sexual trei elevi.
Profesoara condamnata la 15 ANI DE INCHISOARE, pentru ca a facut sex oral cu doi elevi, in masina ei!

Ea a pledat vinovat pentru doua capete de acuzare si va ispasi doar trei ani din pedeapsa, la care se adauga perioada petrecuta pana acum in spatele gratiilor.

Femeia, care a fost obligata sa demisioneze de la scoala unde preda, va fi supravegheata de politisti in urmatorii 12 ani.

Potrivit procurorului adjunct, Amy a facut sex oral cu doi elevi, in masina ei, in perioada noiembrie 2010 - februarie 2011. Totul a iesit la iveala dupa ce cadrul didactic a facut greseala sa-i povesteasca aventura unui fost angajat al scolii.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Articole pe acelasi subiect
Scrie un comentariu



Jogu (2011-06-11 18:39:31)
asta e lumea retardata in care traim. care e problema daca toti au fost de acord sa faca sex ???
raspunde »
Cristi (2011-06-06 11:48:06)
Super tare frate...la noi nimic??? :D Americanii astia sunt cam gay?Pai ei pedepsesc asta cu 3 ani si homalai ciuciu :d
raspunde »
timo cainele (2011-06-04 23:22:27)
...nu specifica cine cui i-a facut sexu oral :))) poate ia pus pe copii sa manance piersica :))
raspunde »
=)) (2011-06-02 18:10:25)
voi nu sunteti normali mai cititi odata de unde 15 ani :)) poate 3 si urmatori 12 ani se afla sub supraveghere:)) mai faceti si comentari tampite...
raspunde »
LOOL (2011-06-02 16:35:16)
judecatorul ala degeaba a trait...merita impuscat....15 ani pentru un sex oral??? LOL
raspunde »
N0kiA (2011-06-02 16:34:31)
aduceti-o aici sa ii dau sa ii sara dantura eu de ce nu am norocu asta sa nimeresc femei destea =))
raspunde »
mishu (2011-06-02 16:23:31)
ma ,daca nu au turnat-o drakii ,inseamna ca au vrut si le-a placut,si al fraier ca turnat-o ,eu ii ziceam ,mi-ai zis daca vrei sa tac ,faci un oral si la baiatu ,faci pina ma plictisesc
raspunde »
cosmin (2011-06-02 14:20:24)
americanii astia sunt dusi cu capu rau saracii......cum sa-i dai 15 ani de puscarie k le-a facut sex oral la 2 elevi?:O:O:O.......imi si imaginez deja ce suparati si agresati au fost aia 2 de au primit un blowjob:))))
raspunde »
sv (2011-06-02 13:34:42)
aduceti-o la noi :)))
raspunde »