marime text:

Profesoara acuzata ca a facut sex cu un elev de 15 ani, pe care l-a si rapit!

O profesoara de balet din Marea Britanie este acuzata ca a avut o relatie sexuala ce a durat trei luni, cu un elev in varsta de 15 ani. Sarah Pirie (27 de ani) a pledat nevinovata in fata tribunalului.
Profesoara acuzata ca a facut sex cu un elev de 15 ani, pe care l-a si rapit!

Nu mai putin de sase capete de acuzare au fost formulate pe numele cadrului didactic, care a negat ca ar fi facut sex cu adolescentul, in cinci randuri, in perioada martie - iunie 2009. Ea nu recunoaste nici ca l-ar fi rapit pe data de 22 mai, anul trecut.

Potrivit TheSUN, Sarah Pirie, care a fost eliberata pe cautiune, cu conditia sa nu ia legatura cu baiatul, a fost sustinuta la tribunal de mama ei si de iubit, cu care are o relatie de 9 ani.

 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



KEVIN (2011-09-20 17:16:38)
Fa iesi din i si tu prin romania.. si nu te mai da la gay de englezi.. Asi vinde si casa daca as sti k mai viola,, =))
raspunde »
not true (2011-03-12 14:54:34)
Cred ca e vrajeala, nare cum una asa buna sa se bage la ala de 15 ani si el ca prostu sa o toarne la politie. Cred ca fraieru ia facut avansuri, ea a refuzat si el a inventat toate astea. Sau poate e homosexual ca alftel nu imi explic.
raspunde »
lol (2011-02-03 18:20:33)
cred ca si-o trage cu totii din inchisoare
raspunde »
emipulex (2011-01-28 16:48:07)
pfai de viata mea ce bunoaca e infractoarea asta! ce soarta ... :|
raspunde »
alx (2011-01-17 20:12:00)
de ce nu am si eu norocul asta? :))
raspunde »
johnny christmas:X (2011-01-06 18:25:30)
cucoana....face ce vrei matale...platesc cautiune...te scot din inchisoare...te rog...rapeste-ma..pe mine..?? de ce ***** nu vrei sa predai in romanaia???? aici erai si tu.."implinita"..:X:X:X
raspunde »
dunhiill (2010-11-30 16:50:30)
iti dau bani numai rapestema te rog ............... cautama cand iesi din parnaie
raspunde »
marty (2010-11-28 15:34:47)
hai rapeste-ma si pe mn ...vreau vreau chiar insist :)))
raspunde »
matei (2010-10-25 14:07:50)
oooo buna buna sa ma rapeasca si pe mine sa dau un recital cu ea ,vati prins :))
raspunde »
unu (2010-10-04 21:43:30)
cum arata profa :))
raspunde »