marime text:

Primul accident cu un SLS - bijuteria Mercedes facuta praf de o LADA!

Abia a fost lansat pe piata si deja a fost implicat intr-un accident. Noul Mercedes SLS a fost facut tandari intr-un accident din Rusia, masina cu care s-a tamponat fiind o banala Lada.
Primul accident cu un SLS - bijuteria Mercedes facuta praf de o LADA!

Accidentul a avut loc in capitala Rusiei, la Moscova, iar masina implicata in coliziune era una de presa, folosita pentru diverse pictoriale. Din cate se pare, ploaia si viteza excesiva au stat la baza accidentului in care SLS-ul s-a lovit de o masina Lada, incercand sa evite un Nissan Murano.

Pentru cei care vor sa vada cum arata SLS-ul dupa accident, exista video amator de la fata locului. Dar atentie, imaginile sunt ... dureroase :)

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



yo (2011-09-19 01:16:20)
))) asa e
raspunde »
Catalin (2010-06-19 18:20:21)
Kyro...probabil ca Lada aia nu a fost deloc afectata in urma impactului si a continuat sa mearga. Chiar daca Trabanturile de odinioara erau cartonate, astea rusesti:-? la cum le stiu eu sunt probabil din titaniu. Rusii sunt gata oricand de razboi, te pomenesti ca in caz de ceva, se transforma Lada ca in Transformers, in vreun robot gigantic cu tot felu' de arme smechere :;;)...
raspunde »
IOnut (2010-06-19 11:09:30)
Haineeeeee de vanzareeeeee: Triiiicouri Nike Adidas Ralph Lauren Lacoste Burberry etc... 40 ron Pantalniiii 3 sferturi Nike Adidas 30 ron Ochelllari Aviator 30 ron Pantaloniiii Nike de treniing 40 ron Blugiii Levis Diesel 80 ron Si multe alte produseee, cei interesati ma pot contacta la id iocr_store
raspunde »
dany (2010-06-19 01:35:29)
ba sa nu se ma ivanda in rusia masini deastea k tarani nu stiu sa mearga cu ele
raspunde »
sadas (2010-06-19 00:21:19)
:)) acu ii sta m-ai calumea usile;))) macar daca ajuta sa zboare;))!
raspunde »
kyro (2010-06-18 19:12:34)
da lada aia unde ii?:))) ca tare curios is ce tanc rusesc era:))
raspunde »