marime text:

Politistii mexicani o ard pe "iarba"! Au dat foc la peste 130 de tone de marijuana! VEZI VIDEO

Incendiu de proportii in Tijuana, provocat chiar de politistii mexicani. Dupa mai multe raiduri, oamenii legii au facut o captura record de 134 de tone de marijuana, care au fost stropite cu benzina si arse, spre dezamagirea consumatorilor, dar si a traficantilor.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In strada, marfa ar fi valorat aproximativ 340 de milioane de dolari.


 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



HIGH class (2011-05-23 23:30:58)
Pun pariu ca cel putin 10-20 de soldati au rupt cate UN KG de acolo si l-au bagat in buzunar:))
raspunde »
ba ej nebun (2011-04-06 22:47:01)
@mdah. nici eu nu inteleg de ce nu se alege prafu de toti alcoolicii mai repede. in iarba isi baga toti p**a si zic toti ca e un drog, da de alcool, care omoara zeci si sute de mii de oameni de ce nu mai zice nimeni nimic? cand ati auzit voi de o persoana sa moara din cauza ierbii? niciodata. dar din cauza alcoolului?
raspunde »
mdah (2011-02-05 18:13:13)
nu inteleg de ce nu se alege prafu mai repede de toti drogatii, ar face un mare bine omenirii
raspunde »
Mihai (2011-02-05 17:56:00)
haha, ce e 130 de tone ma ???? in tijoana e lumea drogurilor, si la politisiti le este frik sa stea acolo, au gasit ei drogurile pentru ca au trimis armata acolo.... se pisa mexicu pe 130 de tone
raspunde »
TaLiBAnu (2011-01-21 13:58:51)
:(
raspunde »
slim (2010-12-18 22:30:31)
paradisu facut scrum :))
raspunde »
alexander (2010-11-24 17:55:34)
saracul soldat e high : ))
raspunde »
Ionut (2010-11-12 03:44:28)
TZOPMata are 12 ani sclavule!!!
raspunde »
ion (2010-10-23 22:20:52)
odata la cativa ani le convine sa faca o diversiune intelegi?mare vrajeala pentru ei cateva sute de milioane
raspunde »
Sergas (2010-10-23 14:16:12)
Este acelasi lucru ,ce daca a luat foc toata odata ce daca lua foc amestecata cu tutun si cate 1g pe rand.... acelasi rezultat .
raspunde »