marime text:

Politisti umiliti de un motociclist care se dadea in spectacol! VEZI VIDEO

Lipsa de reactie incredibila din partea unui echipaj de politie din Statele Unite, care venise sa-l ia la intrebari un motociclist care facea acrobatii in mijlocul strazii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Oamenii legii nici macar n-au apucat sa coboboare din masina, ca motociclistul deja se afla la sute de metri distanta.

"Asta e cel mai tare lucru pe care l-am vazut", si-a spus unul dintre martorii la scena.

 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Cata4tm (2011-07-31 02:45:38)
am vazut motociclist, masina de politie...dar umilinta ???
raspunde »
youtub (2011-07-29 12:28:37)
filmu asta´i pe youtube de mult.
raspunde »
ionut (2011-07-27 04:20:33)
in cate trepte are ala cutia la motor frate ca schiba vreo 7 viteze?
raspunde »
XXL (2011-07-26 23:43:59)
EU VAD CA A FUGIT NU A UMILIT PE NIMENI DACA SE INTORCEA SIGUR ERA IMPUSCAT CA DOAR NU ERA POLITIA DIN DETA
raspunde »
Cristi (2011-07-25 22:34:14)
a **** intoarcere din 3 miscari... asta crek a facut scoala cu garcea
raspunde »
cosmin (2011-07-25 22:31:00)
foarte tare ... nu fura, nu facea nimic rau. doar un spectacol care merita asistat :p
raspunde »
bogdan (2011-07-25 19:54:06)
ce fraieri sunteti,politistii stiiau ca nu au cum sa ii faca fata cu masina dar deja in fata mai sunt cateva echipaje de politie si daca isi pun putin ambitia si ala nu opreste mai vine si un elicopter asa ca shhhhhhhh
raspunde »
yoo (2011-07-25 19:51:45)
ce drq puteau sa-i faca la un motociclist.nu te poti tine cu o masina dupa un motor si un motorist bun.
raspunde »