marime text:

Politia a RUPT IN BATAIE un fiu de politist doar pentru ca si-a sunat tatal! VIDEO

Nici nu stii ce e mai socant in imaginile urmatoare - bataia propriu-zisa, motivul din spatele ei sau modul complice in care camerele de supraveghere s-au mutat pentru a-i scoate basma curata pe brutele in uniforma.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Camerele de supraveghere au inceput sa inregistreze din momentul in care politistii din Denver il aveau la pamant pe un barbat. Doi metri mai incolo, un altul este vazut in timp ce vorbeste la telefon si arata o agitatie sora cu disperarea. Cel cu mobilul este Michael DeHerrera, iar cel apelat este tatal sau, serif pentru 22 de ani intr-un oras vecin Denverului.

"Tata, il bat pe Shawn" a apucat sa spuna Michael inainte sa fie el insusi luat la pumni de politisti. In acest moment, camerele de supraveghere se muta pe un cadru ce nu mai inregistreaza bataia, semn ca pana si cei care le controleaza au realizat cat de exagerata este interventia ofiterilor.

Disperat, tatal lui Michael a ajuns cu greu la fiul sau, pe care l-a gasit fara dinti, vanat si cu ochiul umflat. "E un pic julit" i-au spus atunci politistii.

La un an de la incident, DeHerrera senior e socat ca politistii implicati in scandal nu au fost sanctionati ci sunt bine-merci in aceleasi functii.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



pentru fraeri (2010-08-31 00:18:35)
bai obositilor adica ala incalca legea si il mai vad si cu basini dalea k il suna pe tacsu k de...e sef in politie sau era,ii rup gura inainte sa mai vorbeasca cati basinosi dastia nu sunt de imediat suna pe tascu sau pe masa,asa k mai luati o gogoasa in gura si stati jos
raspunde »
Coxatu (2010-08-20 14:50:17)
Ma c*c pe toi gaborii si pe toti pisatii care comenteaza!!! si "iulian" cum mm sa zici k nu ai vrea sa ajungi acolo nciodata!!!! mai bine traiesti boschetar aici in tara asta d *****? auzi la el" el nu ar vrea sa ajunga in america" cacams pe mintea ta de 13 ani...de cocalar infect cu filme de intelectual!( As vrea o lume fara gabori///fiecare liber pe cont propriu) :))))
raspunde »
taci (2010-08-20 14:35:42)
sa ma *** in justitia din ziua de azi !!!! sa ma *** in gura tuturor care isi face legea cu pumnii .i hope you burn in hell ...
raspunde »
cris (2010-08-20 13:40:25)
INCREDIBIL ....pentru cei care sustin comportamentul politistilor VA DORESC SA MURITI BATURI DE POLITISTII DIN IMAGINE , cati dintre voi stiu ca in america armata si politia sunt prima forta ??? nu poti nici sa te pisi ca risti puscarie...cati dintre voi stiti ca sistemul american de penitenciare este cel mai profitabil si ca au aparut PUSCARII PRIVATE (inca din anii 60) care aduc bani respectiv 20-40.000 dolari /an/detinut??? cati dintre voi stiti tratamentul aplicat detinutilor de catre gardieni???dak ati vazut imagini cu POLITISTI NENOROCIND 2 pusti cam ce credeti ca se intampla in penitenciare????????????]
raspunde »
Cristina (2010-08-20 12:22:02)
Nu mai comentati daca habar nu aveti de legi.Ceea ce au facut politistii era ilegal, in locul tipului ii dadeam in judecata pentru hartuire si ii lasam si fara serviciu, plus ca se alegeau cu o amenda groasa , daca nu cu puscarie, pentru ca ceea ce au facut ei se numeste abuz in serviciu, si tipul ala avea dreptul sa sune pe cine vroia, avea dreptul sa filmeze...etc, era pe domeniu public.Politistii s-au crizat probabil ca cel de jos avea martor si in acelasi timp aparator, numai ca...surpriza...mai era cineva, acolo sus, de filma.Eu nu m-as fi lasat pana nu ii bagam in puscarie.
raspunde »
el (2010-08-20 04:37:05)
gura mami voastre "oameni ai legii" ! drepturile... ? bataie de joc.... mi-as cumpara pistol si i-as omora familia lu' ala care il duce in masina pe pustiul ala.... [punct] :)
raspunde »
dnd (2010-08-20 00:27:12)
hahahahaha :)) foarte bine i-a facut, urasc cacatii astia de pustani care stau mereu dupa curu lui ta-su.
raspunde »