marime text:

Pietonul care ar scoate din minti si cel mai calm sofer! VIDEO INCREDIBIL

Trei minute nu i-au fost suficente unui barbat din Rusia, pentru a traversa o strada, pe zebra. Asta desi cei mai multi soferi s-au dovedit nesperat de intelegatori, iar unii chiar au vrut sa-l ajute sa ajunga pe partea cealalta.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.




 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Nutzu (2011-07-30 14:47:00)
Dirija traficul!
raspunde »
merin (2011-06-16 05:42:23)
daca nu ma grabeam....chiar stateam si ma amuzam pana s gasea unu din spate sa dea cu masina peste el....daca ma grabeam ma dadeam jos si il treceam strada in suturi... :))
raspunde »
acordeon (2011-06-08 11:50:55)
Eu beat m-pam culcat pe jos la Universitate...si l-am pleznit pe gaborHAHAHA
raspunde »
acordeon (2011-06-08 10:48:25)
hai noroc
raspunde »
grigore (2011-06-07 22:03:02)
eu eram pa trecere la Universitate..eram beat si dadeam un deles liric ,,un haules baules...si niste ragalii se ...le-am zis tel arcotar jandi morocar!
raspunde »
acordeon (2011-06-07 18:55:30)
era pe trecerea de pietoni! si nu aveau semafor...eu il convingeam ca-i mai dau o votka si ii ziceam sa ma astepte pe trotuor ..nu trebuie sa fiti atat de rai cu unu si asa lovit de soarta.....
raspunde »
aninim (2011-06-06 21:57:49)
ba,de eram in locu lor,de nu ma dadeam jos din masina si il loam la incins...de il loa mama *****...
raspunde »
Rob3rt (2011-06-06 16:08:19)
Fratiilor hai sa ne intelegem. Stiu su pietonii au drepturile lor dar nu poti sa stai 3 min. pe trecerea de pietoni.ci soferii nu au reactionat corect sa se dea la el dar,nici pe departe sa il incurajeze cum zice in titlu. Sunt deacord cu Amy,daca era in fata unei salvari grabite.... (va rog sa nu ma injurati,asta este doar parerea mea)
raspunde »
Amy (2011-06-06 13:58:41)
aida...n-ai vazut ca au incercat sa-l "incurajeze" si s-au dat jos si din masina pentru el?:) de nebun poate ii nebun....da' sa stea acasa in cazul asta, nu sa incurce circulatia...daca face asa o gafa in fata unei ambulante care se grabeste? chestie de viata si moarte?
raspunde »
aida (2011-06-06 07:06:15)
nu pot sa cred! astia stau si filmeaza, claxoneaza, rad; nimeni nu l-a ajutat!! o fi omu' nebun, dar asta nu inseamna ca-ti poti bate joc de el. TREBUIA sa-l duca cineva pe trotuar. atat!
raspunde »