marime text:

Pietoni spulberati pe trecere, de un motociclist inconstient! VEZI VIDEO

Cand toata lumea opreste in fata unei treceri de pietoni, ar fi bine sa faci si tu acelasi lucru. E regula pe cara n-a respectat-o un motociclist, care a fost aproape sa faca macel pe o trecere de pietoni din Rusia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Barbatul a intrat in plin intr-un grup de oameni care traversau si doar o minune a facut ca nimeni sa nu isi piarda viata.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



bine o facut (2011-07-01 22:45:28)
bine o facut dc nu ii omoara ca aia nici nu s-o uitat la motociclist sau cv sa ii *** in freza pa pietoni ca trec si la noi in tara in sir indian toti
raspunde »
alee (2011-06-10 14:54:47)
sergyule ... mai bine te'ar impusca pe tine .. am fi mai fericiti kkmas pe tine de inapt
raspunde »
Shoky (2011-06-07 18:34:02)
GOOLLLLLL DICAAA =)))))
raspunde »
Motorcycle madness (2011-06-06 14:21:33)
In Rusia e la moda movul...:))))...sau "In Soviet Russia motorcycles ride you"..:)))
raspunde »
pt sergyuu (2011-06-05 17:43:02)
sergyuu este un complexat care nici macar pe propriile picioare nu stie sa mearga. tu ar trebui impuscat sclavu' pu lii!
raspunde »
stefan (2011-05-28 15:48:35)
sergyuu **** ar trebuie sa fie impuscata de fiecare motociclist in parte si tu ma imbeciule date n mor tii mati de sclav
raspunde »
cap de miel (2011-05-28 00:57:10)
in rusia e posibil orice.
raspunde »
luci (2011-05-28 00:47:37)
ala merita sa fie linsat de toti trecatorii dal incolo de paralitic din cauza acestor fenomene raman copii fara parinti
raspunde »
cosmin (2011-05-27 20:29:05)
babeta aia in loc sa-l ajute pe ala se uita ca vaca si pleaca...vita incaltata a avut noroc...si ala cu motocicleta e un dobitoc...la fel sunt si la noi... nu vreau sa generalizez...in fine..dar mai zic ca ei vor respect in trafic. niste inconstienti
raspunde »
sergyuu (2011-05-27 19:33:26)
tampiti de motoclisti astia ar trebuie impuscati cu totii!
raspunde »