marime text:

Patru oameni mor, dupa un accident ingrozitor! VEZI VIDEO

O coliziune frontala cu un TIR a insemnat moartea a patru oameni in Turcia, iar tragedia a fost filmata de o camera de supraveghere. Soferul masinii a pierdut controlul - cel mai mai probabil din cauza ca gonea pe soseaua uda - si a ajuns pe contrasens, in fata TIR-ului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Doua persoane au murit in momentul impactului, iar alte doua si-au dat ultima suflare inainte de sosirea ambulantei.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dragos (2011-12-18 20:29:57)
domnu vasea, probabil dumneavoastra sunteti un conducator amator de tractor. Accidentul putea fi evitat fara probleme daca avea abs sau daca dadea drumul la frana pentru a recapata aderenta
raspunde »
vasea (2011-09-12 10:08:02)
@eu esti prost de dai prin tot cu abs! la ce viteza avea si cu sosea umeda putea sa aiba toate sistemele de la bmw+volvo+toyota+orie marca de masina ca tot frontal in TIR intra! du-te si da-te pe zapada cu clio lu' taticu' cu abs si nu mai comenta aiurea!
raspunde »
eu tu esti dat an ***** mati ai abs tu nu esti sanatos (2011-07-02 01:48:54)
tzaeane
raspunde »
eu (2011-07-01 00:49:03)
asta inseamna o masina fara abs. daca avea abs, pe franare putea sa traga de volan dreapta si masina ar fi virat. in franare, pe asfalt umed mai ales, rotile se blocheaza imediat, degeaba tragi stanga dreapta ca masina tot in fata merge. daca ar fi avut acest sistem, de curand obligatoriu pe toate masinile care ies din fabrica, ar fi scapat toti fara nicio zgarietura. am patit si eu asa ceva cand eram incepator, masina fara abs, pe zapada tendinta era sa ma infig si mai tare in pedala, nu sa ridic piciorul de pe ea asa cum fac soferii buni. intre timp am schimbat masina si este cu totul alta situatie in momente de genul asta, care apar o data la un an sa zicem, dar care sunt decisive.
raspunde »