marime text:

Ultima amenintare a lui Bin Laden - "Asa cum ucideti, asa veti fi ucisi" / VIDEO

Liderul Al Qaeda a avertizat Franta in octombrie 2010 printr-un mesaj audio transmis de televiziunea Al Jazeera, anuntand ca vor urma rapiri si crime in cazul in care trupele din Afganistan nu vor fi retrase.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Osama a justificat si rapirea a cinci cetateni francezi din Niger luna trecuta spunand ca Franta si-a batut joc de musulmanii de pe teritoriul ei.

"Ecuatia e simpla, asa cum ucideti, asa veti fi ucisi; asa cum ii luati pe altii ostatici, asa veti fi luati si voi ostatici; asa cum ne distrugeti noua siguranta, asa va fi si a voastra distrusa" a mai spus Bin Laden.

Franta are 3.750 de soldati in Afganistan, fiind astfel pe locul 4 intr-un top al tarilor ce participa la misiunea internationala.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



negrean (2011-05-03 01:18:42)
nimic mai adevarat!
raspunde »
ilie22sute (2011-05-02 11:11:44)
A fi de alta parere sau credinta e o crima ... Asa cum ati ucis MILIOANE de oameni de pe 5 ( cifra omului ) continente ASA SA VA BATA DUMNEZEU !!! Dati iadul provocat de DEMOLARILE provocate de firma de paza a fratelui TUFIS ,ce mai conteaza viata unui OM executat fara a fi judecat ... Ca sa fie prins "trficantul "NORIEGA cu sute de conturi 30,000 puscasi contra 15,000 militari au UCIS mii de oameni ... NORIEGA A FOST judecat si gasit NEVINOVAT ! Cum ramane cu cei ucisi ? SA VA DEA DUMNEZEU ce ati dat DRESDEI !
raspunde »
ioan (2011-05-02 09:04:40)
FRATILOR, OSAMA VS OBAMA CEVA NU ESTE IN REGULA SAU MAI BINE ZIS NIMIC NU ESTE IN REGULA.NU SUNT CUMVA BAIETII ASTIA DIN ACEASI ZONA DUPA NUME ASA ?
raspunde »
Only ME (2010-10-28 21:51:08)
Mai oameni buni credeti ca americanii nu sunt in stare sa-l prinda pe Osama?Hai sa fim seriosi e o strategie a americanilor! Ganditi-va logic!!!
raspunde »
Roberto ! (2010-10-28 17:31:42)
Roberto vb singur , crezi ca Obama citeste zilnic Crimetime.ro si verifica comenturile! :)))))
raspunde »
roberto (2010-10-28 16:43:35)
bai osama tot tii se taie craca si tie cat de curand, ca fostul tau amic ,pe care la ucis armata americana in 2006....loll::):)):) si astept tu meritii sa fii executat in chinurii,cumetre pt cata lume nevinovata ai omort
raspunde »
al (2010-10-28 16:42:44)
De la un descreierat cum e osama bin laden si un fata palida care conduce Franta cine stie unde se poate ajunge, ar putea ca predictiile vangai sa se indeplineasca la un moment dat, Doamne Fereste.
raspunde »
kensy (2010-10-28 14:49:12)
Baaa da traduceti in pla mea in romana va e lene ai dreaku?
raspunde »