marime text:

O tanara urla de durere, dupa o sinucidere ratata! IMAGINI SOCANTE

A scapat cu viata, insa s-a ales cu dureri ingrozitoare. Este vorba de o tanara din Brazilia, care a vrut sa-si puna capat zilelor, sarind in gol, de pe unul din stalpii unei telegondole.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Ea a aterizat insa in apa, iar judecand dupa zgomotul produs in momentul impactului, supravietuirea a venit cu un cost extrem de usturator.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



vcxvcxv (2011-07-08 07:44:40)
**** **** BA ******** CE AI CU MOLDOVENI?
raspunde »
ioana (2011-06-30 00:50:36)
Coco asta ii moldoveanca de la Botseni...o facut romana cu femeia se seviciu...:):):)
raspunde »
Coco (2011-06-26 22:09:16)
@vania,scuza-mi limbajul,dar in ce limba piz.dii ma-tii scrii?!
raspunde »
vania (2011-06-18 18:33:56)
@An IdIoT,,, iarto shtu pe maicata..:),,,, chiar de tsha zis k esti ,,,,,,,prost......bashi k o ziso numai sa nu mai faci prostii. shi mie mi-o zis moshu-meu,..(Dm-zeu, sal iertshe) bashi k , o nepoata am shi aiai prosta. si eu una nu sunt sigura daca asta nu este un fake. o fi vreut sa traga un plonjon nereusit,,,,,hai sa fim seriosi,,,,,omul pica in apa,,.....nu mai poate,... shtu stai filmezi,,,, altul te asteapa sa ajunji la,,,,mal.,,,? din instinc sari , dupa o persoana in apa... vorba mea,...
raspunde »
An IdIoT (2011-06-17 21:54:53)
doamne si imi zicea mama ca io is prost:))
raspunde »
@crimetime (2011-06-17 11:13:20)
dar de unde stiti voi ca a vrut sa se sinucida bai inteligentilor ??? daca a vrut sa sara in apa de acolo sau a pierdut un pariu sau ceva ...?!
raspunde »
o tanara urla de durere ? (2011-06-16 23:36:07)
unde vedeti voi mah sa urle aia geme noroc ca a scapat cu viata cine stie ce se intampla daca apa era mai mica
raspunde »
Toto (2011-06-16 16:11:33)
Tocmai in apa sa gasit sa sara =)):)))
raspunde »