marime text:

O sedinta veritabila de EXORCISM sau o performanta demna de OSCAR? VEZI VIDEO

Filmare controversata postata pe internet, care arata cum un pastor din Statele Unite se lupta cu demonii despre care spune ca s-ar afla intr-o femeie. Dupa cateva urlete infioratoare, femeia se calmeaza brusc si il imbratiseaza pe auto-intitulatul exorcist.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Multi dintre cei care au vazut imaginile nu sunt convinsi ca femeia a fost "vindecata", ci cred ca filmarea are rolul de a-i spori popularitatea pastorului, despre care spun ca e un sarlatan.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



rodicadriana (2011-06-27 19:45:54)
Eu am avut ocazia sa vad, fara voia mea o exorcizare, sau ceva de genul, la 2-3 m in fata mea. A fost o experienta pe care n-am s-o uit niciodata, dar nu a semanat cu ce am vazut aici.
raspunde »
alex (2011-06-27 18:46:37)
e vrajeala... mor cand ii vad pe americanii astia destepti ca fac slujbe din astea zici ca esti la un show stand-up decat ca nu e cu bancuri.. in plus o exorcizare nu ar trebui sa se faca in public, nici filmata... e clar ca e vrajeala ca sa para ei faptuitori de miracole... in plus, nu cred ca o tineau doar doi barbati pe femeie daca intr-adevar era posedata.. eu unul sunt un pic cam sceptic si in ceea ce priveste posedarea, nu mai zic de exorcizari. poate demoni si ingeri si un D-zeu exista, dar nu asa comercial cum vor americanii sa fie..
raspunde »
Stalionul (2011-06-27 18:35:48)
Ii scoteam eu dracii cu Scula, imi place tipa. Pun pariu ca geme si mai frumos de atat
raspunde »
bobo (2011-06-27 18:35:15)
clar e o facatura.... oamenii posedati fac mult mai urat...parerea mea.
raspunde »
@katta (2011-06-27 17:54:57)
ce indoctrinat esti omule :))))
raspunde »
hua (2011-06-27 17:39:03)
e lady gaga la pregatiri
raspunde »
BRS (2011-06-27 17:30:22)
E PE BUNE...am fost acolo...a scos dracii din ea pe bune
raspunde »
gigioi (2011-06-27 17:09:11)
si apoi i-a dat o sfanta de M,,U..I;;E, daaaaaaaaaaaaa
raspunde »
cineva (2011-06-27 16:56:25)
Teatru ieftin! Ala nici nu e preot, e un tip care a facut niste cursuri platite pe net si a obtinut o diploma de ,,pastor." Demonii se alunga cu sfanta cruce, cu aghiazma mare. Un adevarat posedat (chiar daca e femeie)abia poate fi tinut de 3-4 barbati puternici si scoate niste urlete neomenesti. Iar privirea lor e ceva ce nu poti descrie. Am vazut la o manastire o posedata, dar nu as vrea sa mai vad vreodata!
raspunde »
Dan (2011-06-27 16:45:38)
Pana si demonii au nevoie de faima, de aici si problema microfonului. :))
raspunde »