marime text:

O sedinta veritabila de EXORCISM sau o performanta demna de OSCAR? VEZI VIDEO

Filmare controversata postata pe internet, care arata cum un pastor din Statele Unite se lupta cu demonii despre care spune ca s-ar afla intr-o femeie. Dupa cateva urlete infioratoare, femeia se calmeaza brusc si il imbratiseaza pe auto-intitulatul exorcist.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Multi dintre cei care au vazut imaginile nu sunt convinsi ca femeia a fost "vindecata", ci cred ca filmarea are rolul de a-i spori popularitatea pastorului, despre care spun ca e un sarlatan.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Mingler (2011-06-28 12:26:39)
De Oscar ? Asta nici de Zmeura de Aur nu e buna :)
raspunde »
Dute TARE (2011-06-28 02:11:33)
=)) mama ce facatura :)) nimeni dar NIMENI nu isi revine asa repede dupa un exorcism. SI EA RADE SI IL IA IN BRATE PE ALA SI EL RADE SI EL???
raspunde »
ghio (2011-06-28 00:07:59)
foarte faina femeie!
raspunde »
dilait (2011-06-27 23:55:31)
AHHAAHAHH ce ******** =))))) mama ce prosteala...
raspunde »
gheo (2011-06-27 23:05:03)
Il vrei la steaua ?
raspunde »
TU-borg (2011-06-27 22:03:27)
OTV american,aceeasi tampenie,aceiasi idioti,si aceiasi retardati care cred!
raspunde »
sorin (2011-06-27 21:21:44)
FAKEEEEEEEEEEEEEEE.
raspunde »
Ina (2011-06-27 20:35:25)
Am mai gasit multe filmulete cu acest pastor cu exorcizari care par mult mai credibile.. Ideea e ca indiferent daca ar fi adevarate sau nu...nu ar trebui sa-si faca filmulete in care sa isi faca "reclama" gen ca se considera adevartul exorcist si a facut peste 10.000 de exorcizari. Mi se pare o chestie pe care nu o vad conforma Bibliei,
raspunde »
Ina (2011-06-27 20:31:19)
de acord cu alex. Eu cred ca lucrurile astea exista..si demoni si Dumnezeu si ingeri...despre toate scrie in Biblie, dar nu cred ca o femeie posedata is revine intr-o maniera atat de pasnica si in doar 2 minute. Sunt convinsa ca trebuie sa fie mult mai rau de atat...mai sadic...mai altfel. Nu e o joaca...uite demonu! Nu-i demonu'! si gata zambim frumos ca s-a dus...ar fi prea simplu...
raspunde »
vrajitoru (2011-06-27 20:10:57)
fake!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »