marime text:

O sa vrei sa-l vezi a doua oara - KO a la Chuck Norris intre dusmani! VIDEO

Un pusti din Rusia a aratat ca e in stare de orice pentru a-si pune la punct rivalul. A facut-o chiar cu o lovitura desprinsa parca din filmele cu Chuck Norris.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



garfield (2011-06-18 15:20:02)
ala se numeste roundhouse kick si e lovitura lui chuck norris :)
raspunde »
Palade Ovidiu (2011-06-17 19:28:27)
s-a reincarnat bruce-lee
raspunde »
qwdq (2011-06-14 03:14:31)
uii la asta ce periculos e.. dute bateo pe **** ma.. :) si jujitu ..si jujitu brazilian cum vrei tu..tampitu ****
raspunde »
alee (2011-05-21 00:37:13)
ba de la cosmin86 pana la edward bat la voi si cu jujitu.. si mai mo si hok bok de va suna apa in cap
raspunde »
cosmin86 (2011-03-05 10:30:37)
fac Tae Kwan Do de la 7 ani si in mom de fata am 11 ani nu e asa greu in momentul in care ai inteles tehnica eu o pot utiliza dar e f periculuoasa asa ca va sugerez sa nu faceti asa ceva acasa
raspunde »
Cipi@undernet (2011-01-27 22:20:20)
A scris corect Alex. Sa mearga doar Ovidiu la cercul polar. :)))
raspunde »
Cipi@undernet (2011-01-27 22:17:42)
Ovidiu si Alex... Amandoi sunteti dati *****`. Se scrie Tae Kwan Do, nu "taicuando" sau "Taekwondo". Va zic eu unde sa exersati Tornado kick, amandoi la cercul polar cu pinguinii.
raspunde »
usturoi (2011-01-10 16:51:49)
esti putin obraznic!si te lauzii cam mult!eu zic sa facem un meci pe regulii de mma ...ce zici,am vazut ca stapanesti bine diverse technici!!!!
raspunde »