marime text:

O sa-ti stea INIMA in loc! Cea mai TARE iluzie optica pe care ai vazut-o vreodata - VIDEO

Pavajul unei piete centrale din capitala Suediei, Stockholm, ofera niste senzatii unice, nerecomandate celor mai slabi de inima.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Trotuarul este alcatuit in asa fel incat ai senzatia ca la un moment dat se rupe si esti pe o pavela instabila, deasupra unui hau...

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Cosmin (2011-09-11 12:37:11)
Pe unde trec oamenii aia este doar se preface ca sare.
raspunde »
miki (2011-06-13 22:54:55)
mama intradevar e tare faza acum va scriu de la spital facu si o leaca de INFRACT....
raspunde »
florin pt B (2011-06-12 05:22:55)
mare adevar tastezi B :))))) desenu ala era calumea in fata la palatul victoriei,cu un covor rosu pe langa el pt nenea boc care face poc :)))))))
raspunde »
B (2011-06-12 03:14:52)
Mie nu mi se pare iluzie optica deloc,e doar un desen reusit!Ce c.... atat o lungiti astia de pe sport.ro ca sa dea lumea clikc-uri..si voi faceti trafic pe pagina,bani..si noi ca prostii tot dam!:)))) TITLURI EXAGERATE LA MAJORITATEA SUBIECTELOR!
raspunde »
nica (2011-06-11 21:32:42)
cica "nerecomandate celor mai slabi de inima",,,:D,mai da voi sinteti cadru
raspunde »
iguanna (2011-06-11 21:25:25)
au stricat aia din spate toata smecheria
raspunde »
gabriel (2011-06-11 16:10:34)
ce tare esti maria.mi-a placut faza cu,,, capacele
raspunde »
mutu90 (2011-06-11 15:30:41)
foarte tare mesajul tau maria:))))) mare dreptate ai:))).in legatura cu iluzia optica..as vrea sa vad si la noi astfel de locuri..ar fi foarte interesant
raspunde »
maria (2011-06-11 15:13:48)
faina treaba!;adrenalina!;si in Ro avem drumuri 3D,lipsesc capacele de la canale,si asta nu mai e o iluzie optica!
raspunde »
Snupy (2011-06-11 15:08:37)
asta chiar ca e reusita foarte interesant cred ca sa muncit mult la iluzi acceasta :X !
raspunde »