marime text:

O sa intelegi abia la reluare ce s-a intamplat. El e cel mai norocos motociclist al saptamanii! VIDEO

Un motociclist a trecut pe langa moarte si a trait sa-si spuna povestea. Camera montata in fata il ajuta acum sa-si aduca mereu aminte de momentul in care el si prietena lui s-au nascut a doua oara.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un sofer inconstient, la volanul unui SUV, era sa-i spulbere pe cei doi oameni de pe motocicleta pe un drum extrem de ingust. Motociclistul a avut insa prezenta de spirit si a reusit sa se incline suficient cat sa evite dezastrul.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



domnuspike (2011-08-31 20:21:11)
UK?
raspunde »
FUUUU!!! (2011-08-31 16:21:04)
Je m'appelle FUUUU!!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC. Sa-mi traga la **** galeria lu' Dinamo, chiar si lu' mama. zilnic
raspunde »
FUUUU !!! (2011-08-31 15:50:12)
Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !Je m'appelle FUUUU !!! si vreau sa zic ca DINAMO = WC !
raspunde »
pfff (2011-08-31 15:36:43)
Woow trebuia sa dau de 10 ori replay ca sa inteleg ce s-a intamplat incredibil.
raspunde »