marime text:

O sa intelegi abia la reluare ce s-a intamplat. El e cel mai norocos motociclist al saptamanii! VIDEO

Un motociclist a trecut pe langa moarte si a trait sa-si spuna povestea. Camera montata in fata il ajuta acum sa-si aduca mereu aminte de momentul in care el si prietena lui s-au nascut a doua oara.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un sofer inconstient, la volanul unui SUV, era sa-i spulbere pe cei doi oameni de pe motocicleta pe un drum extrem de ingust. Motociclistul a avut insa prezenta de spirit si a reusit sa se incline suficient cat sa evite dezastrul.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



andy (2011-09-01 20:02:57)
sa dai de baut
raspunde »
Andreea (2011-09-01 19:46:14)
Respect. Cu el m-as urca in atunci raman pe scaritzele mele! :))
raspunde »
cxs (2011-09-01 16:10:03)
daa, a fost la musteata. baa protv mai puneti shi voi ceva nou, de o saptamina nu sa skimbat nimik!!! ce drequ, nu sa mai intimplat nimika?
raspunde »
adrian (2011-09-01 15:53:10)
trebuie sa respectul de la baietii care o ard pe scaritze :D:D
raspunde »
dan (2011-09-01 13:18:01)
Nu sunt un mare fan al motocicletelor dar ... trebuie sa recunosc ... motociclist adevarat !
raspunde »
ghio (2011-09-01 10:15:05)
Nu a fost noroc, ci dexteritate, omul a fost pur si simplu rapid si a stapanit motorul! Pe patru roti, ai mai multa stabilitate, pe doua, ai mai mult suflet! Bravo prietene ca esti un motociclist adevarat, care stie sa se descurce!
raspunde »
Ionut (2011-08-31 23:01:59)
Ala care trebuie sa se ocupe de verificare mesajelor doarme tot timpul la servici sau ce? Cumde peste tot vad retardati care fac spam gen "Dinamo=WC" sau diferite persoane care fac publicitate la vreun site. Care e rostul verificarii e-mail-ului plus faptul ca dupa ce postezi ceva zice ca va fi verificat impotriva spam-ului.
raspunde »
Alex (2011-08-31 21:35:44)
Scoateti spam-urile de pe site ,exact cum fac site-urile civilizate , sau nu mai intru niciodata. M-am saturat sa fim noi in coada Europei, mai ales la capitolul civilizatie , pacat de Romania , ca avea potential mare. Adminul site-ul , moderatori , explicati-mi si mie va rog de ce scrie acolo cu verde (dupa ce trimiti un mesaj) "msajul trebuie sa fie aprobat de un moderator ca sa evitam spam-urile" ?? Va bateti joc de noi? Rusine! In ritmul asta , n-o sa fiti niciodata un site civilizat , dar unul de fatada ,repet, RUSINE!
raspunde »