marime text:

O sa crezi ca ai luat-o razna! Cea mai tare farsa pe care poti sa o faci cuiva! VEZI VIDEO

Doua tinere asiatice au jucat o farsa de zile mari trecatorilor, care cu siguranta s-au intrebat dupa daca nu cumva au innebunit din senin. Totul dupa o rugaminte absolut banala, de a le fotografia impreuna in fata unei cladiri.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cele doua fete se transformau insa absolut uluitor in doi batranei si, culmea, tot ei apareau in poza! Totul dupa un plan igenios si extrem de bine pus la punct.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



avy=retard (2011-05-27 16:37:05)
avy=retard
raspunde »
Lucian (2011-04-22 17:04:41)
Ce farsa tare! Iar pentru cei care zic ca e fake (adica retardatii) cei doi batrani merg pe langa masina ,pe jos (masina merge incet dupa cum se vede) iar aparatul foto deja are poza cu batranii in el. Offf, ce e asa de greu?
raspunde »
johnneil (2011-04-22 11:44:33)
Oamenii care nu au GRIJA zilei de maine. Le sta mintea numai la glume si poante bune. Brava lor! Ma bucur pentru ei.
raspunde »
cetcta (2011-04-22 09:52:23)
pai baaa....moshii merge pe jos pe langa masina!!!nush ce e asa complicat...cica fake...iar poza este facuta separat...nu in mana oamenilor respectivi...ofofof
raspunde »
Sky (2011-04-22 09:35:35)
da ,este fake . La un moment dat arata fetele ce fel urca in masina ,dar mosii deja sunt afara ,aia de unde au venit?prea greu in 3 secunde aia sa coboare din masina ,iar alea sa urce ,doar pe usa unde nu se vede nimic. Oricum e simpatica "farsa"
raspunde »
Emil (2011-04-21 20:36:54)
Nu e fake, asa au facut ca sa vedem "noi" cum vede persoana aflata in cauza.. tare faza :)) nu stiu cum as reactiona...
raspunde »
MOU (2011-04-21 20:23:30)
Tare!!!!!
raspunde »
avy (2011-04-21 20:00:48)
FAKEEEEEEEEEEEEE. pai atunci de ce se filmeaza chiar fotografia din mana tipei de la urma? ca si cum cameramanul ar fi in spatele ei!
raspunde »