marime text:

O profesoara si-a excitat elevii trimitandu-le poze cu ea dezbracata si apoi a facut sex cu ei!

O profesoara si-a initiat doi elevi de 13 ani in tainele amorului si acum risca sa-si petreaca urmatorii 39 de ani in inchisoare.
O profesoara si-a excitat elevii trimitandu-le poze cu ea dezbracata si apoi a facut sex cu ei!

Gabriela Compton, o tanara de 20 de ani, profesoara la un gimnaziu din Phoenix, le-a trimis celor doi elevi poze care o infatisau dezbracata si mesaje erotice. Le-a starnit imediat interesul celor doi elevi...

Intr-o zi, Gabriela Compton l-a intalnit in afara scolii pe unul din cei doi elevi si l-a intrebat direct daca a mai facut vreodata sex cu o femeie. Cand acesta i-a marturisit ca nu o mai facuse, profesoara l-a intrebat daca n-ar fi interesat sa-si piarda virginitatea cu ea.

Cei doi s-au dus intr-o fabrica dezafectata, unde profesoara l-a invatat mai intai sa faca sex oral.

La fel a procedat si cu cel de-al doilea elev.

Povestea s-a aflat dupa cei doi elevi le-au aratat colegilor pozele cu profesoara si au povestit cum au facut sex cu ea.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



LAMO (2011-12-15 19:06:28)
mamaaaa ca daca mar fi abordat asta pe mine la 13 ani as fi linso in toate gauriile. E buna zdrantza. Ma duc sa ma angajez in puscaria unde executa pedeapsa...poate o sa-i placa de mine ;;)
raspunde »
Andrei (2011-08-20 19:36:57)
Ce bunaciune,frate!!!!!!!!!Ce copii prosti au fost aia,le-a dat Dumnezeu coltz de rai,iar ei si-au bagat **** in el ca prostii,nu puteau sa se gandeasca inainte,acu nu o sa se mai futa cu nimeni din scoala pentru fapta asta.O sansa sa ti se intample una ca asta e de 0.1%,iar prostii aia au dat cu romania sansa e de 0%,pacat de noi.
raspunde »
doar eu (2011-06-20 17:13:23)
1. stiti vorba aia doar prostii au noroc in viata .... e atat de adevarata ... daca o futi pe una care e destul de buna, dar stii ca e profa nu fi prost si nu arata poze cu lucru asta ca nu mai ai nici ce **** a 2 a oara dupa ce afla toata scoala ca ai ***** o profa ... si nici nu se mai **** aia cu tine in veci :| .....pacat de tipa aia serios :| ...
raspunde »
catalin (2011-06-17 09:32:51)
corect...nu iau abuzat sau dus de buna voie ... nu mi se pare normal sa faca puscarie pentru asta...Atunci i gasesc vinovati si pe copii pt ce au facut si ei trebuie dusi in scoala de corectie pana le ies ochii din cap...in loc sa zica mersi ca ia dezvirginat ...ei musca mana ca lea facut bine...urat tare din partea lor
raspunde »
ahhhhhh (2011-06-16 09:44:11)
La noi de ce nu e asa ? eu cand mi-am invitat profa de franceza in oras avea 21 de ani era sa raman repetent =))....in USA cred ca ai rai pentru pustani !!
raspunde »
doggy (2011-06-07 15:54:22)
pfff numa bunaciuni de profe acolo in SUA.... trebuia sa ne nastem toti in SUA
raspunde »
mishu (2011-06-02 16:00:20)
ba frate cum sa ii dau 39 de ani de pirnaie ,cind baietii au vrut,deci nu i-a abuzat ,maltratat ,aia care ii dau ani de bulau lu asta sunt niste chegi batrini care nu mai pot si ii roade invidia,profesoara a facut baietii fericiti,orgasmele la 14 ,15 16 ani nu le poti exprima in cuvinte ,totusi ar fi trebuit distituita din functie ,dar ca sa ii dai pirnaie cind drakii au vrut-o ,e aberatie
raspunde »
john (2011-05-29 22:15:25)
doamne da pe asta as fut3-o de sa-i sara capacele .. ce norocosi bul1angii aia de 13 ani
raspunde »
ww (2011-05-29 10:11:14)
deci are dreptate @claudiu noua ne place sa fim violati de femei care au 14-25 de ani.:D
raspunde »
Ady (2011-05-11 17:30:47)
ce aveti ma cu biata femeie? voi aveti habar cat bine le-a facut baietilor alora? nu pe voi va intereseaza numai sa aveti ce povesti sa va luati banii. si cu ce pretz le spuneti violatoare?? totusi i-au obligat pe baieti sa o faca..? nu dak ei au vrut care e problema?? fomistilor.
raspunde »