marime text:

O profesoara de 26 de ani, acuzata ca a facut sex cu un elev, a ramas gravida! VIDEO

Nu doar ca s-a culcat cu unul dintre adolescentii carora le preda stiinte naturale, ci chiar i-ar putea darui un copil! O profesoara din Statele Unite, arestata pentru relatii sexuale cu un elev, este gravida, iar tatal copilului se pare ca este chiar baiatul respectiv.
O profesoara de 26 de ani, acuzata ca a facut sex cu un elev, a ramas gravida! VIDEO

Jennifer Riojas (26 de ani) s-a dat demisia in urma scandalului sexual, de la liceul din Texas unde era angajata. Ea a fost eliberata pe cautiune, dupa ce fusese etinuta sub acuzatia de agresiune sexuala asupra unul copil sub 17 ani.

Tanara s-ar fi iubit cu elevul respectiv, al carui nume nu a fost dat publicitatii, chiar si pe un pat de spital, dupa ce baiatul a suferit o accidentare, in timpul unei partide de fotbal american.

Victima, care a implinit intre timp 17 ani, a povestit in sala de judecata cum Jennifer si el s-au culcat impreuna in mai multe hoteluri si moteluri. Adolescentul s-a speriat si a anuntat autoritatile, dupa ce a aflat ca profesoara a ramas gravida.

Rezultatele testelor de paternitate nu sunt inca gata.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Demon (2012-01-09 21:07:35)
Ba numa eu nu dau de profesoare dastea bagamias ****:))as vrea sa dau de N dastea intre 18 si 35 ani nu as da UNA in judecata:))doamne ce americani tampiti nu stiu sa aprecieze "cutiuta magica":))
raspunde »
Seth (2011-08-19 22:44:39)
vrem si noi profe dastea :D
raspunde »
kint verbal (2011-08-17 09:22:31)
Ma scuzati... VICTIMA ???? WTF
raspunde »
Kevin (2011-08-11 19:02:52)
Pacat ca in romania nu sunt profe dinastea :| :)):))
raspunde »
Soc (2011-07-04 12:06:44)
Credeti ca nu sunt profe din astea pe la noi? :)) Sunt cateva cazuri in fiecare liceu din tara... :))
raspunde »
George (2011-05-09 09:51:55)
bine zis johnnie ....dear fi si la noi profes din astea... sar invatza pe rupte cred ..... :))=)))
raspunde »
johnnie (2011-04-10 00:17:22)
de ar fi si la noi in scoala profe de astea....ce bn am duceo...si pun pariu k nu ar face nimeni plangere la politie
raspunde »
nuti (2011-03-31 18:40:11)
Adevarul e ca toti baieteii de azi sunt tinuti in brate de mamicile lor si-i invata sa manuiasca ..palma..
raspunde »
andrei (2011-03-25 17:48:14)
daca mai intalniti profesoare din astea care vor sex cu elevii...datile nr meu de contact...le rezolv si nici macar nu sunt minor:D:D:D........poprt uniforma doar pt ele:))))))
raspunde »