marime text:

O profesoara a ajuns la inchisoare pentru ca a facut SEX IN CLASA, cu un elev minor! VIDEO

Profesoara de istorie de 32 de ani a avut timp de cateva luni o relatie mai speciala cu unul din elevii ei, minor; l-a "meditat" in particular, chiar in sala de clasa, la... SEX.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Bridget Todd isi retinea aproape zilnic dupa ore elevul preferat, cu care a facut sex pe banci si catedra, pana cand parintii acestuia si-au dat seama ca ceva este in neregula. Au facut cateva investigatii si au descoperit toata povestea... Au reclamat-o la politie pe profesoara.

Anchetatorii americani au descoperit si amanunte picante in acest caz; se pare ca elevul era chiar incantat ca profesoara lui, una dintre cele mai populare si mai iubite din scoala, il folosea drept jucarie sexuala. Mai mult, el i-a dat fotografii care il infatisau dezbracat. Drept multumire, profesoara i-a dat, la randul ei fotografii cu ea nud.

In urma unui proces care a durat cateva luni, profesoara a fost condamnata la 2 ani de inchisoare.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



KEVIN (2011-09-20 17:10:59)
ce nu mam nascut si eu un SUA tara tuturor te stiri chiar ma oftica :))
raspunde »
And (2011-06-16 15:09:23)
Toate profesoare din America sa vin in Romania .. Suntem destui disponibili sa va spargem gaoazele si pe langa asta va promitem ca nu ve-ti fi luate de politie niciodata.:))
raspunde »
Gaozaru@justice (2011-06-16 07:43:10)
ba l.a. bagiule m ai da te **** auzi la el ca sa ai dea 5 ani...ca de erai tu in locul la bitangul ala ...cre ca ai beai si apa din p..i...z...d..a la profesoara aia.Hai mars de aici ********!!!
raspunde »
cristina (2011-04-10 11:34:05)
mda...si eu care credeam k doar profesorii se sex masculin sunt obsedati dupa eleve....tot ce se poate...
raspunde »
justice (2011-03-17 21:03:39)
jos curva sai dea 5 ani
raspunde »
justice (2011-03-17 21:01:32)
doar 2 ani? trebuia sai dea mai mult obsedatei aleia jos pedofilele
raspunde »
Raul (2011-02-07 20:23:55)
Bai nene, da' numai in America se intampla chestii din astea... La noi de ce naiba nu vine profa cea mai sexy sa ma "foloseasca" ??? Oricum, americanii sunt cam tampiti: in loc sa se duca si sa multumeasca lui Dumnezeu pt norocul lor, ei se scapa si profa ajunge sa fie luata de politie. Mari cretini. Toate profele sexy sa vina la mine, toate profele sexy sa vina la mine... promit ca nu dau in gat pe nici una!!!
raspunde »
pt. profesoarele care arata bine (2011-01-31 13:46:48)
caut meditatoare,sunt un elev cuminte,ascultator si perseverent!;))
raspunde »